Volejte
481 005 781

Samsung SM-J250F Galaxy J2 (2018) Dual SIM Black
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

3 449 Kč
Citlivý styl

Navržen s ohledem na funkčnost. Samsung Galaxy J2 má zadní zakřivený design optimalizovaný pro pohodlnou manipulaci. To také přichází v různých moderních barevných provedení, aby šli spolu s vašim životním stylem.


Barva je určena přírodě

Barvy, jak by měly být vidět. Samsung Galaxy J2 je vybaven skvělým displejem 5 "sAMOLED, který nabízí skutečně živou reprodukci RGB barev pro dokonalý zážitek ze sledování. Poskytuje také vysoký kontrastní poměr (100 000: 1) pro náročnější multimediální zážitek.


Jednodušší natáčení

Jednoduchý způsob, jak zachytit vzpomínky. Intuitívní tlačítko Floating Shutter umožňuje lepší uchopení a stabilitu, což vám při fotografování zajistí větší kontrolu. Kromě toho stačí stisknout tlačítko spouště doleva nebo doprava pro přiblížení a oddálení při použití zadní kamery.


Stačí jen utíkat

Zachyťte život jednoduchým způsobem. Samsung Galaxy J2 nabízí zjednodušené funkce fotoaparátu, aby vám pomohly při fotografování nezapomenutelných fotografií. Jeho bezstarostné a intuitivní rozhraní umožňuje rychlou výměnu a umožňují vám přístup k různým režimům obrazu jedním pohybem.


Dual Messenger

Přizpůsobte způsob chatování. Samsung Galaxy J2 umožňuje nastavit dva účty pro stejný Messenger s různými účty. Uživatelé mohou nainstalovat a snadno spravovat druhý účet služby Messenger současně z nabídky domovské obrazovky a nastavení.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Samsung SM-J250F Galaxy J2 (2018) Dual SIM Black


Podobné produkty