Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

70Mai Dash Cam Pro Plus+Rear Cam Set

Kód: JECA000101
Neohodnoceno
Značka: 70mai
2 125 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Výhodný set přední i zadní autokamery je určen přímo pro vás. Nabídne vám nejen vysoce kvalitní záznamy, a to i v noci, ale především ohlídá vaše auto i v momentě, kdy mu nejste nablízku. ADAS systémy vám pak pomohou během řízení a vy se budete cítit bezpečněji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pořizujte ohromující záznamy s 70Mai Dash Cam Pro Plus+!

Tato stylová palubní kamera, která se samozřejmě hodí do interiéru každého auta, nabízí ohromující záznamy v HD rozlišení. Vynikající kvalita obrazu s vysokým rozlišením 2592 x 1944 zachytí nejen registrační značky ostatních vozidel, ale také dopravní značení a další důležité informace na silnici. Vinici už odteď nemají šanci!

Kvalitní obraz je zárukou úspěchu!

Palubní kamera 70Mai Dash Cam Pro Plus+ je vybavena 5Mpx snímačem SONY IMX335, který z ní činí mimořádnou kameru pro vaše nahrávání. Díky funkci 3D DNR, která se postará o dynamickou redukci šumu, budete pořizovat kvalitní záběry i uprostřed noci. Široký dynamický rozsah se pak postará o úpravu expozice při záznamu prostředí se slabým osvětlením, či naopak s vysokým kontrastem. Spolu se clonou F1.8 vtáhnou více světla a rozjasní i ty nejtmavší scény. Nahrávejte ve dne, i v noci! Kvalitní obraz získáte opravdu za jakýchkoliv podmínek.

Nemusí být jen vepředu!

Častokrát se setkáváme s palubními kamerami umístěnými za čelním sklem, které snímají prostor před námi. Jenže nastávají i situace, kdy by se vám hodila i kamera zadní. Pokud si myslíte, že je pro vás tato nabídka tím pravým ořechovým, pak věřte, že máme pro vás tu nejlepší nabídku! Autokamera 70Mai Pro Plus+ je v setu vybavena i zadní kamerou, a tak vám nabídne dvoukanálové přední a zadní nahrávání. Běžně se zadní kamera prodává samostatně, ale vy ji můžete získat výhodně v tomto setu. V dvoukanálovém režimu budou vaše záznamy zachovány v rozlišení až 1944p u přední kamery a 1080p u zadní kamery.

Ochrání vás a vaše auto, i když nejste na blízku

Tato palubní kamera je vybavena vestavěným G-senzorem, který dokáže detekovat náhlé otřesy nebo kolize v momentě, kdy váš vůz nečinně stojí, a automaticky spustí nahrávání. Případné nekalosti tak budou zaznamenány. Kamera je natolik inteligentní, že pokud dojde k nahrávání videa v případě nouze, sama vás po opětovném zapnutí upozorní hlasovým upozorněním a vy tak budete moci předejít škodám na vašem vozu. Mějte 24hodinový dohled nad parkováním!

A umí ještě víc!

70Mai Dash Cam Pro Plus+ disponuje pokročilými asistenčními systémy pro řidiče ADAS. Systém ADAS detekuje vaše okolí a pomocí hlasových upozornění vás upozorní na bezpečnostní problémy, kterým vy vzápětí můžete předejít. Setkat se můžete rovnou se třemi bezpečnostními prvky. Prvním z nich je systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, který vás upozorní v momentě, kdy váš vůz začne vybočovat z jízdního pruhu. Děje se tak na základě sledování označení jízdních pruhů na vozovce. Kontroluje vás i v momentě, kdy se nic extrémního neděje, a to v režimu normální jízdy. Taková kontrola ale nemusí být nutně na škodu, nikdy totiž nemůžete vědět, kdy vám zachrání třeba i život. Třetím systémem je pak systém varování před čelní srážkou. Palubní kamera dokáže rozpoznat vozidla jedoucí před vámi a vypočítat jejich rychlost a prostor, abyste dokázali po upozornění zabránit čelnímu střetu. I když je stále vše ve vašich rukách, nezapomeňte, že i malá rada či upozornění vám může pomoct.

Zorientuje se za vás!

Pokud se vám přihodí nějaká nešťastná událost, dokáže vám pomoci s orientací, která může být velice důležitá nejen pro záchranné složky, ale také pro asistenční služby. Vestavěný systém GPS totiž monitoruje a zobrazuje údaje o jízdě v reálném čase včetně času, rychlosti, souřadnic a sleduje vaší přesnou polohu. Vy pak už jen nahlásíte GPS souřadnice a můžete se přestat obávat. K dispozici je také speciální aplikace dostupná jak pro iOS zařízení, tak pro zařízení s operačním systémem Android. Umožní vám prohlížet a stahovat HD videa v reálném čase prostřednictvím Wi-Fi palubní kamery či uzamkne videa z nouzových situací do "souboru událostí", aby nedošlo k jejich přepsání. A to z důvodu, že v momentě, kdy paměťová karta dosáhne plné kapacity, nové nahrávky automaticky přepíší staré záznamy. Inteligentní kamera ale ví, že jsou nahrávky, které můžete potřebovat daleko více a dokáže je vyhodnotit. Obávat se nemusíte ani o sebe, o své auto, ani o pořízené nahrávky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamery do auta
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×