Bissell 17132 CrossWave Wet/Dry Vaccum

Kód: TBGA000101
Neohodnoceno
5 012 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Multifunkční čistič,3 v 1, vysává, vytírá a pomáhá vysušit podlahy, určen pro suché i mokré nečistoty, plně omyvatelný filtr, systém 2 nádob na čistou a špinavou vodu, dvojitý kartáč, přepínání nastavení na hlavici, příkon 560 W, hlučnost 80 dB, hmotnost 6 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysávejte, vytírejte a sušte podlahy najednou s multifunkčním vysavačem Bissell CrossWave 1732!

Bissell CrossWave je multifunkční vysavač, se kterým můžete nejen vysávat, ale také zároveň vytírat a sušit podlahy najednou. Poradí si jak s drobnými, tak i velkými nečistotami, a to na jakémkoliv druhu podlahy. Využijete ho zkrátka kdekoliv - od parket, přes dřevěné a laminátové podlahy, dlaždice a dlažbu, až po koberce a rohože. Je natolik uživatelsky přívětivý, že už nikdy nebudete chtít použít jiný vysavač. S víceúčelovým vysavačem Bissell CrossWave totiž budete mít nečistoty neustále pod kontrolou.

Bissell CrossWave 1732

Odstranění nečistot za 3, 2, 1... teď!

Nejste-li milovníky nepořádku nebo potřebujete-li spolehlivého pomocníka na úklid, pak jste na našem webu www.xm.cz správně! V naší nabídce totiž nově najdete také multifunkční vysavač Bissell CrossWave 1732, se kterým se s nepořádkem vypořádáte rychlostí blesku. Toto víceúčelové zařízení nejen, že vysaje všechen nepořádek ze všech typů povrchů, ale s přehledem vytře zašlou či zaschlou špínu a nakonec vše i důkladně vysuší. Rychlost a multifunkčnost si jdou hezky ruku v ruce. Ušetří vám nejen spoustu času, ale také peněz, protože namísto tří zařízení vám už postačí jen Bissell CrossWave 1732 a nečistoty budou tytam!

Bissell CrossWave 1732

Opravdu promyšlený systém čištění

Nejen, že vyčistí všechny nečistoty, ale zároveň je velice šetrný k vašemu zdraví i okolí. Funguje totiž na principu bezsáčkového vysávání, kdy sbírá jednotlivé nečistoty do samostatné nádrže. Ty nádrže má ale dvě! Druhá však slouží k jinému účelu. V ní je totiž umístěna čistá voda, díky které budete moci i vytírat. Není potřeba tedy neustále vyměňovat či vyprazdňovat nádoby, neboť špína od čistoty je řádně oddělena. Dokonce můžete do nádoby s vodou přidat váš oblíbený saponát a provonět s ním celou domácnost. A ani čištění samotného přístroje není nikterak složité.

Bissell CrossWave 1732

Jednoduché intuitivní ovládání

Jak už jsme naznačili v předchozím odstavci, čištění samotného přístroje není nikterak složité a vy se údržbou příliš nezdržíte. Po provedení úklidu je potřeba vždy vyčistit zásobníky, ale i rotační kartáč, aby další úklid byl taktéž důkladný. Nemusíte se ale obávat, žádná složitost vás nečeká. Nádoby i kartáč jsou zcela odnímatelné, takže stačí opláchnout či vložit do samočistícího systému a máte vystaráno. A jednoduché údržbě předchází ještě jednodušší ovládání. Bissell CrossWave 1732 je vybaven ergonomickou rukojetí pro lepší uchopení a plynulejší práci. Součástí rukojeti je také digitální dotykové ovládání, na němž vždy zvolíte typ podlahy a můžete začít s cestou za dokonalým úklidem. 

Bissell CrossWave 1732

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Značka: Bissell
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: