Bissell 2234N PowerFresh Slim Steam Cleaner

Kód: UBGA000101
Neohodnoceno
2 309 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Tyčový parní mop a ruční parní čistič 2v1, teplota páry 90–100°C, rychlá příprava páry za 30 vteřin, výkyvná hlava mopu v úhlu 180°, objem nádoby na vodu 400 ml, doba provozu 15 minut na jednu nádržku, filtr proti vodnímu kameni, vhodný na téměř všechny tvrdé podlahy, délka přívodního kabelu 7,6 m, hmotnost 1,86 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlý a přitom dokonalý parní úklid s Bissell PowerFresh Slim Steam 2234N!

Bissell PowerFresh Slim Steam 2234 je tyčový parní mop a ruční parní čistič 2v1, který byl stvořen pro dokonalou čistotu. Do slova a do písmene převyšuje všechny tradiční parní čističe. Jeho tělo je velmi štíhlé a lehké, takže ideální pro manipulaci. Využít ho můžete kdekoliv - od koupelny, přes kuchyň až po ostatní podlahy a povrchy v domě nebo bytě. A pokud se vám s pomocí tyče nepodaří dostat do těch nejužších zákoutí, stačí vyjmout ruční parní čistič a ručně dané místo vyčistit. Dokonalý pomocník, bez kterého se ve vaší domácnosti neobejdete.

PowerFresh Slim Steam 2234N

Hygiena na prvním místě

Hygiena bývá pro většinu lidí na prvním místě, protože kdo by taky měl rád špínu a vyžíval se v ní... A k tomu abyste dosáhli dokonalé čistoty se dokonale hodí tyčový parní mop a ruční parní čistič 2v1 Bissell PowerFresh Slim Steam 2234N! Pouhých 30 sekund stačí k nahřátí páry, která odstraní i zašlou špínu a bakterie. Povrchy jsou pak dokonale čisté a zcela bez skvrn či šmouh. Pořiďte si Bissell PowerFresh Slim Steam 2234N na našem e-shopu www.xm.cz a přesvědčte se o tom, jak dokonale čistí a dezinfikuje. Přesvědčte se také například o tom, že zničí až 99,9 % všech škodlivých mikroorganismů v domácnosti.

PowerFresh Slim Steam 2234N

Každý každičký kout

Odteď už bude dokonalé čistý, až se bude zdáli blýskat. Říkáte si, že je to nemožné, protože s tak velkým přístrojem se třeba do rohu sprchového koutu nebo pod sedací soupravu nedostanete? Hoďte tyto starosti ihned za hlavu! Tyčový parní mop totiž není jedinou součástí tohoto výrobku. Naleznete zde také ruční parní čistič, který vám umožní vyčistit nejrůznější prostory ve vašem domě. Klidně i kuchyňský dřez, umyvadlo, kuchyňskou linku, sporák, mikrovlnnou troubu, čalounění či hračky pro vaše děti nebo mazlíčky. Největší výhodou je však dostupnost mnoha nástavců. Ty jsou uloženy přímo v pouzdře čističe, takže je budete mít ihned po ruce. A dávkovat si také můžete množství páry, a to pomocí spínače přídavné páry. Snadnější úklid jste ještě nezažili.

PowerFresh Slim Steam 2234N

Snadná manipulace

Tyčový parní mop není vůbec těžký. Jeho tělo je štíhlé a lehké, a proto se s ním snadno manipuluje. Hlavice je otočná, a to až do škály 180°, což vám umožní jednoduše se dostat i pod nábytek či kolem úzkých prostor. Použít ho tedy můžete opravdu kdekoliv. Už se nemusíte namáhat s těžkými přístroji. A s manipulací souvisí také ovládání - to je dotykové, takže vás nečeká žádná zrada. No a nakonec nesmíme zapomenout na to, že ani nezabere příliš mnoho místa. Po dokončení úklidu pohodlně mop uložte do montážního závěsu, kde bude čekat na svou další práci.

PowerFresh Slim Steam 2234N

Doplňkové parametry

Kategorie: Parní čističe
Značka: Bissell
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: