Bissell 2588N CrossWave Cordless Advanced 3v1

Kód: WBGA000101
Neohodnoceno
12 599 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Multifunkční vysávač, vytírá a suší současně! Pohodlí bez kabelu, Silná 36V lithium iontová baterie, Na různé povrchy, navržen pro koberce i tvrdé podlahy, O 30 % lepší čištění rohů oproti CrossWave 1.0, Snadné vysypávání sítka nádobky k ulehčení úklidu, Systém se dvěma nádržemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osvoboďte se od šňůr a užijte si pocit dokonalé čistoty s Bissell CrossWave Cordless Advanced 2588N!

Bissell CrossWave Cordless Advanced 2588N je bezdrátový a bezsáčkový tyčový vysavač, který nejen, že vysává, ale i vytírá a pomáhá vysoušet podlahy. Je bezdrátový, takže se hravě zbavíte potřeby neustálého přepojování přívodního kabelu do elektrických zásuvek v místnostech, kde právě potřebujete úklid provést. Je vybaven dobíjecím akumulátorem, takže si zábavy užijete až až! Navíc se hodí doslova pro všechny typy podlah. Ať už se jedná o koberce, dlaždice, dřevěné či laminátové podlahy. Odteď už bude všude dokonalé čisto!

Bissell CrossWave Cordless Advanced 2588N

Jeden jediný přístroj 

A až tři různé úkony. Bissel CrossWave Cordless Advanced 2588N je multifunkčním vysavačem, který zvládá vysávat, vytírá a pomáhá vysoušet podlahy v jednom jediném kroku. Je jedno, zda je nepořádek suché či mokré konzistence, vysavač si zkrátka poradí se vším. Navíc je bezdrátový, takže ho jednoduše vezmete do ruky a přenesete na místo, kde potřebujete uklidit. Díky integrované 36V Lithium-Iontové baterii vydrží až 30 minut provozu. Je pohodlný, lehký a výkonný. A vy si ho můžete koupit právě u nás, na našem e-shopu www.xm.cz!

Bissell CrossWave Cordless Advanced 2588N

Stvořen pro dokonalý úklid

Možná to může znít ohraně, ale Bissel CrossWave Cordless Advanced 2588N byl opravdu stvořen pro dokonalý úklid. Je vhodný pro bezpečný a účinný úklid dlažby, dřevěných podlah, laminátových podlah, linolea, koberců, ale i rohoží. Zkrátka ho použijete opravdu kdekoliv. Navíc je vybaven systémem oddělených nádob na čistou a špinavou vodu. A tak nebudete muset neustále nádoby vyplachovat a vyměňovat. V jedné vždy bude pouze voda čistá, maximálně v kombinaci s vaším oblíbeným čisticím prostředkem, a v druhé odpad. Díky tomuto inteligentnímu systému tak vždy budete vytírat pouze čistou vodou, aby vám ta špinavá nezanechávala na podlahách šmouhy.

Bissell CrossWave Cordless Advanced 2588N

Intuitivní ovládání i čištění

Dotykovému displeji můžete doslova poděkovat. Jeho ovládání je totiž natolik intuitivní, že to zvládnete pouhým jedním prstem. Stisknutím jediného tlačítka můžete plynule přejít z úklidu tvrdých podlah na vysávání a osvěžení koberců, a to vše pomocí jediného přístroje. A až úklid dokončíte, nezapomeňte na pravidelnou údržbu, aby vám váš nový kamarád vydržel co nejdéle. Vůbec se však nemusíte bát obtížného či zdlouhavého čištění. Údržbu vysavače provede v pouhých 3 krocích. Stačí nalít vodu do základny, během nabíjení přidržet tlačítko pro zahájení samočisticího cyklu a nakonec vyjmout a vyprázdnit nádrž se špinavou vodou. Tak jednoduché a opět připraveno k úklidu.

Bissell CrossWave Cordless Advanced 2588N

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Značka: Bissell
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: