Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

Jak spárovat hodinky SaveFamily s telefonem?

Nově se v česku objevila nová značka hodinek SaveFamily a tak jsme se podívali jak spárovat hodinky SaveFamily s telefonem. 
Párování není složité, jen je třeba více úkonů. Níže se podíváme jak na to.

Nejprve je nutné hodiny nabít, ani jedny, které jsme použili na testování nebyly nabité, tak na toto nezapomenout. Po zapnutí hodinky nenabídnou český jazyk a budu na Vás mluvit španělsky (případně anglicky). Je třeba posunem se dostat na "App" a přes telefon načíst QR kód, který Vás navede na stažení aplikace "SaveFamily" v Google Play.

(odkaz ke stažení ZDE)

Odkaz aplikace SaveFamily Odkaz aplikace SaveFamily Odkaz aplikace SaveFamily Odkaz aplikace SaveFamily - registrační QR kód Odkaz aplikace SaveFamily - registrační QR kód

Po načtení QR kódu Vás tedy telefon odkáže na stažení a po úspěšném stažení budete odkázání na registraci v aplikaci SaveFamily. Již aplikace nám naběhla v českém jazyce, i když některé překlady jsou velmi netrefné. Nicméně pro účely ovládání tato čeština je dostačující a uživatel by měl pochopit jak ji nastavit.

Aplikace SaveFamily Aplikace SaveFamily Aplikace SaveFamily

Bez provedené registrace nelze aplikaci dál provozovat a tak je třeba přistoupit k samotné registraci (podobně jako Google účet do telefonu)

Vpravo nahoře (viz screen) zadáte "Registrovat" a je třeba odkliknout určitá povolení, bez kterých aplikace nemůže sledovat pohyb hodinek, atd.

Aplikace SaveFamily Aplikace SaveFamily Aplikace SaveFamily

Zadejte tedy Vaší emailovou adresu (pokud užíváte Google účet, doporučujeme využívat Google a jednotné přihlášení), dále pak ověřovací kód opište z obrázku a dále si zadejte heslo, které budete používat. Stačí pak zaškrtnout "Podmínky užívání" a "Potvrďte registraci". Do emailu Vám nepřijde žádná potvrzovací zpráva, ani verifikace, takže registrace je rovnou hotova a můžete rovnou do nastavování aplikace a přidání Vašich nových hodinek.

Aplikace SaveFamily Vás vybídne k založení profilu a nastavení čísla atd. Toto je třeba též potvrdit viz níže.

Aplikace SaveFamily Aplikace SaveFamily Aplikace SaveFamily

Jelikož jsou hodinky na nanoSIM kartu (obsahuje většinou šuplík na SIM) tak je dobré pak do aplikace zadat i telefonní číslo hodinek, v návaznosti na další nastavení funkcí hodinek.

Při prokliku na "Jazyk a časové pásmo" se dostanete na nastavení jazyka pro Vaše hodinky.

Aplikace SaveFamily - nastavení jazyka Aplikace SaveFamily - časové pásmo Aplikace SaveFamily

Pokud se Vám povede úspěšné nastavení Vašich údajů, měli by jste se dostat na úvodní obrazovku kde najdete mapu, neděste se, že se nyní třeba nacházíte s hodinkama v Honkongu, stačí zadat "Lokalizovat" a mapa se Vám přesměruje na Vaši aktuální polohu. Při prokliku na Vaše hodinky (pozici), lze pak zadat i navigaci na místo či třeba volání. Jen poznámka, navigace je možná, ale s přesností na až sto metrů (podmínka mít SIM kartu v hodinkách, jinak tato možnost nebude)

Aplikace SaveFamily - základní mapa Aplikace SaveFamily - lokalizováno Aplikace SaveFamily

Před použitím hodinek je samozřejmě nutné v nastavení hodinek zapnout i bluetooth režim a spárovat se svým telefon, ať máte zajištěnou kompletní komunikaci. Nicméně hodinky i mají hlasitý reproduktor a tak samotné volání z hodinek je pohodlné a hlasité.

×