Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

JBL Tour Pro+ TWS

JBL Tour Pro+ TWS - inteligentní sluchátka na cesty
Nejnovější řada sluchátek, která nese označení JBL Tour, míří na skutečné profíky, kteří se rádi o pauze nebo služební cestě ponoří do oblíbené hudby. Společnost Harman International Industries si dala u modelů JBL Tour One a JBL Tour PRO+ TWS záležet, aby fungovaly opravdu inteligentně a působily zároveň elegantně. Chodíte v obleku? Elegance a poslech hudby jde dohromady.

JBL Tour Pro+ TWS var2

3 v 1 - technologie + zvuk + výkon
Pojďme se více podívat pod zvukovou kapotu JBL Tour Pro+ TWS. Inteligence a elegance nejsou jedinými přednostmi těchto bezdrátových sluchátek. Důležitou funkcí je adaptivní potlačení hluku. Co je adaptivní? Proč jsou JBL Tour Pro+ TWS vybavena touto chytrou technologií? Tato důležitá vlastnost totiž optimálně tlumí hluk v prostředí, kde se právě nacházíte. Zvuk tak dokáže velmi efektivně filtrovat. Potlačení hluku je vylepšeno ještě o funkci Smart Ambient, která vás nechá v centru dění, ale vy dokážete dál konverzovat s přáteli. Aktivace se provádí přes tlačítko na sluchátkách nebo přes aplikaci JBL. Tím však s technologiemi nekončíme. Hluk a zvuk totiž patří k sobě. JBL Tour Pro+ TWS vám poskytnou i technologii JBL Pro Sound. Jelikož Harman se rád pochlubí bohatým zvukem, plným čistých tónů a silných basů, tak ji do bezdrátových sluchátek zakomponoval. Nemůžeme vynechat ani zvuk hlasu při hovorech. JBL Tour Pro+ TWS jsou vybavena dvěma vnějšími mikrofony s technologií beamforming a třetím, který redukuje hluk větru a ostatní zvuky, které vás mohou rušit.

JBL Tour Pro+ TWS var3

Uši jako v bavlnce
Při poslechu si užijete i komfortní nošení. Bezdrátová sluchátka mají 5 velikostí nástavců do uší a 2 velikosti stabilizátorů. Sluchátko váží pouhých 7,5 g (obě dohromady 15 g).

Frekvenční odezva čítá klasických 20 Hz - 20 kHz. Všem známé Bluetooth, pro poslech bez kabelů, je u sluchátek JBL Tour PRO+ TWS ve verzi 5.0. V bezplatné aplikaci My JBL Headphones App si můžete vše intuitivně nastavit. Variantou jsou pak i hlasový asistenti. Díky funkci Dual Connect stačí otevřít pouzdro a bezdrátová sluchátka se okamžitě spárují. Pozor, každé sluchátko se připojuje zvlášť. Můžete tak každému z nich přiřadit funkce dle libosti. Baterie vydrží až 8 hodin (při funkci potlačení hluku až 6 hodin). Nabíjet můžete JBL Tour Pro+ TWS přes USB-C (2 hodiny) a také bezdrátově (4 hodiny). Kromě luxusního zvuku od Harman International, nabízí JBL Tour Pro+ TWS i funkci budíku - My Alarm. Občas jsou služební cesty vyčerpávající a s oblíbenou hudbou rázem skončí váš pracovní den dřív, než jste plánovali.

Bezdrátová sluchátka JBL Tour Pro+ TWS jsou pro každého, kdo ocení kvalitu, čistý zvuk, propracované technologie i minimalistický design. 

  • 6,8mm dynamický měnič. 
  • Kapacita nabíjecího pouzdra 510 mAh. 
  • Citlivost 100 dB. 

JBL Tour Pro+ TWS var4

JBL Tour Pro+ TWS banner

×