Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

Realme 10

Premiant své třídy: Realme 10
Oblíbená číselná řada přináší nový designový koncept, který vsadil na styl a šmrnc. Nenabízí uživateli pouze barevný kontrast zadního krytu, ale zpracování, které prošlo zásadní změnou. V čem je tedy Realme 10 lepší v oblasti designu, i po praktické stránce? Je kompaktnější a především se pohodlně drží. Navíc výstižný slogan BEAT THE COMPETITION vybízí skutečné hráče k vítězné hře. Tím chce Realme 10 jasně říct, že vaše vítězné tažení bude úspěšné. Ale jen design nestačí, proměnou u Realme 10 prošel i hardware.

Vítězný boj s Realme 10

Realme 10 jako vítěz
Smartphone Realme 10 je plný síly díky procesoru MediaTek Helio G99 a 90Hz Super AMOLED displeji. K tomu si přidejte nejtenčí provedení (pouhých 7,95 mm), a vítěze máte na světě! Díky 2 jádrům Cortex-A76 s taktem až 2,2 GHz dokáže Helio G99 perfektně zvýšit výkon. Tím se dostáváme znova ke spojení Realme 10 a her. Dalších 6 jader Cortex-A55 s taktem 2 GHz hlídá stránku energetické účinnosti. 5000mAh baterie vám také pomůže udržet Realme 10 v každodenním chodu bez otravného nabíjení. Možná nejste fanoušek hraní her a baví vás streamování. Realme 10 nemá problém ani s touto oblíbenou aktivitou. Trendy pořady, Youtube, vše půjde hladce a napříč globálním světem smartphonů a elektroniky, která s tím souvisí. Zajímavostí pak je, že Realme 10 má nejvyšší benchmarkové skóre ve svém segmentu. 

Procesor plný výkonu

Multitasking pod taktovkou Realme
Realme 10 přichází s perfektní konfigurací RAM a je vybaven UFS 2.2 LPDDR4S, což mu umožňuje nabídnout uživateli super plynulý multitasking během každodenního života. Dynamická paměť RAM tuto možnost ještě zvyšuje. Máte tak k využití mnohem více paměti RAM při používání aplikací a jejich přepínání. Aplikace na pozadí? Pro Realme 10 také žádný problém. Mnoho smartphonů nadále využívá technologii úložiště eMMC. Technologie UFS 2.2 však nabízí rychlejší sekvenční rychlost čtení, zápisu RAM, vyšší rychlost čtení zápisu a zápisu ROM. Ocenitelným bonusem je i zpracování více příkazů současně. Až budete na Realme 10 přepínat aplikace, zavírat je a otevírat, tak jistě oceníte skutečnou rychlost. 

Technologie RAM

Co dalšího umí povedená 10?
Realme 10 běží na OS Android 12 - UI 3.0, nabízí zvuk s vysokými tóny reproduktoru Ultra Boom, fotografuje v kvalitě 50 Mpx, podporuje 33W nabíjení Dart a dostal do výbavy velký AMOLED s vysokou obnovovací frekvencí. S rozlišením 2400 × 1080 FHD+, jasem 1000 nitů a s dotykovou vzorkovací frekvencí 180 Hz bude používání Realme 10 perfektní ve všech pozorovacích úhlech. 

Smartphone Realme 10

Realme 10 poskytuje spotřebiteli kvalitní technologie své třídy, perfektní procesor, úsporu baterie, plynulý multitasking a streamování, a především stylový design. 

třpyt a lesk Realme

Třpyt a lesk, jaké umí jen Realme.

  • NFC.
  • 3,5mm jack na sluchátka.
  • Otisk prstu.

Realme 10 banner

×