Realme C35

Žhavá novinka se stylem: Realme C35
Mobilní novinka Realme C35 přišla na trh ještě před Velikonocemi. Měsíc duben tak má žhavou novinku v základní třídě, která ale tak vzhledově nevypadá a ráda by dosáhla ještě mnohem dál. Spotřebitel pocítí kvalitní zpracování tohoto smartphonu a neotřelý a výrazný design, kterým Realme vybočuje právě ze základní třídy chytrých telefonů. 
Realme a jeho povedený design
Spojenectví stylu, technologie a odolnosti
Jak jsme již zmínili, tak Realme C35 patří do základní třídy mobilních telefonů. I tato třída má ovšem své vlajkové lodi, kterým na poli designu vévodí právě smartphone Realme C35. Tři zadní fotoaparáty a rámeček telefonu jsou vkusně zapuštěny - při zachování moderních trendů. Ploché zpracování hran vám umožní ergonomický úchop, tenké tělo smartphonu a jeho lehkost vás pozitivně překvapí. Zadní panel, který imituje sklo, vás okouzlí designovým zpracováním. Realme C35 nás nadchl sice kombinací designu, ale při zachování odolnosti. Tak jako tomu bylo i u Realme C31. Certifikace, kterou prošel Realme C35, je zárukou vysoké spolehlivosti. Pojďme si říct, jak probíhá, ať víme, co očekávat. TÜV Rheinland jste asi již v minulosti někde zahlédli. Toto označení znamená, že mobilní telefon prošel 23 klíčovými testy, včetně 10 testovacích situací, které zažíváte se svým smartphonem každý den - pády, opotřebení atd. Součástí průběhu této certifikace je i testování v extrémnějších podmínkách, jako je nízká a vysoká teplota, tlak vzduchu a třeba statická elektřina. Tím však certifikace nekončí. Vynechány nebyly ani součásti smartphonu, Realme C35 prošel v této části 6 testovacími pokusy. 

Odolnost, kterou oceníte
Odolnost a design nám perfektně doplňuje výkon a to skrze osvědčený procesor Unisonic T616, který doplňuje GPU Arm Mali-G. Jelikož se osvědčil už u typu Realme C31, tak ho použilo Realme znovu. Při hraní her tak budete vnímat hladkou činnost procesoru v HD grafické kvalitě a při zachování vysoké snímkovací frekvence. Pokud tedy přecházíte ze smartphonu Realme C31, tak jistě pocítíte znatelný rozdíl. 

Dostatek paměti a výkonná baterie
Skládačka mobilního puzzle by nám nezapadla bez baterie a paměti. Kapacita RAM, kterou vám Realme C35 nabízí, je 4 GB a 6 GB. Disponuje však variantou 64GB a dokonce 128GB interního úložiště. Úložiště vás tak nebude trápit nedostatkem místa na vaše fotografie a videa. Realme C35 sympaticky vybočuje ve své základní třídy možností rozšíření paměti až o 1 TB, stačí pořídit microSD kartu. Je také prvním chytrým telefonem řady C, který disponuje velkou RAM, která je podpořena technologií Dynamic RAM Expansion (DRE). Tu si C35 půjčilo od telefonů Realme střední třídy. Baterie se svou kapacitou 5000 mAh vydrží až 15 hodin (dle scénáře použití). Doplnění energie využívá ke svému nabíjení port USB-C. Již nebudete nabíjet přes microUSB jako u Realme C31. Výkonná baterie umožňuje režim nabíjení Super Power Saving Mode. Ochuzeni nebudete o senzor na otisky prstů a 3,5mm audio jack. 
Technologie DRE
První displej s FHD rozlišením
Realme vám poprvé nabízí kvalitní rozlišení FHD. Vaše fotografie a videa tak budou v pestrých tónech, které mají kvalitní provedení barevného zpracování. Grafický čip ví, co dělá. Protože Realme cílí aktivně i na mladé uživatele, musíme zmínit snímače, kterými Realme C35 pořizuje fotografie a videa. U selfie fotoaparátu byl použit spolehlivý snímač Sony IMX355 s rozlišením 8 Mpx. Hlavní čočka disponuje 50Mpx rozlišením a nevynecháme ani černobílý a makro objektiv - 2 Mpx. 

Designový fotoaparát
Realme C35, který adekvátně a vkusně nahrazuje parťáka Realme C31, je prémiovým kouskem ve své základní třídě. Realme přišlo s nadčasovým a stylovým designem, certifikovanou odolností a s vylepšeným výkonným procesorem. 

Velikonoční koleda je na spadnutí! 

  • Senzor otisků prstů.
  • Port USB-C.
  • Certifikace odolnosti TÜV Rheinland.
  • Prémiový design. 

Realme C35 banner

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×