Samsung Galaxy S22 Ultra

Nechte se pohltit prémiovým telefonem Samsung Galaxy S22 Ultra s bezkonkurenčním perem S Pen 

Náš trh mobilních telefonů zažívá poslední dobou boom novinek, které mění zajeté koleje komunikace. V jednom z článků jsme probrali šikovného kolegu Samsung S22, který hrdě spadá do povedené řady telefonů s prémiovými funkcemi. S ještě větším potěšením se ale vrhneme do povídání o Samsungu Galaxy S22 Ultra (S908).

Samsung Galaxy S22 Ultra var3

Spojení toho nejlepšího

Samsung spojil šikovně ty nejlepší funkce Galaxy z řady Note a S. Samsung Galaxy S22 Ultra vám tak dopřeje perfektní konektivitu, nejlepší fotoaparát a plynulý výkon. Společnost Samsung neustále aktivně zdokonaluje laťku svých prémiových modelů. 

Poprvé se odhodlali ke kroku, který mění podstatu řady S. I vy si tak budete užívat kreativní vestavěné pero S Pen. Momentálně tak můžete mít to nejrychlejší a nejcitlivější pero S. 0 70 % nižší latence vám umožní tvořit ladnými pohyby jako na papíře. Možná se chcete občas nejen myšlenkově odpojit od pracovních povinností a hledáte jakýsi “mobilní způsob relaxace”. Začněte třeba fotit! 

Samsung Galaxy S22 Ultra var2a

Bez snímače a technologií ani ránu

Možná si nedokážete představit co je takový 2,4um pixelový snímač, co pro vás ve výsledku znamená a co vám přinese? Proč Samsung použil tento největší snímač, který vyvinul. Zachytí totiž více světla do vašich snímků, zpracuje více dat a dokáže vhodně optimalizovat osvětlení a pestrost vašich videoklipů. Je fajn mít volné ruce a nenosit s sebou brašnu s fotoaparátem. Tím ale Samsung Galaxy S22 Ultra S908 opravdu nekončí. Umělá inteligence fotoaparátu podpoří vaše schopnosti, ať jste profík nebo amatér. Exkluzivní aplikace Expert RAW vás nechá upravit fotky v komplexní sadě nástrojů. Hravě si také poradí se špatnými světelnými podmínkami. Pokročilá funkce Nightography pořídí ostrá a jasná videa - a to za jakýchkoliv světelných podmínek. 

samsung-galaxy-s22-ultra-fotoaparat-10

Už nechcete být nejpomalejší?

Po relaxaci se na chvilku vraťme k pracovní části, protože Samsung S22+ Ultra S908 aspiruje na poctivého pracanta roku. Je vybaven Wi-Fi E6, která je dvakrát rychlejší než Wi-Fi 6. Ve spojení s nejnovějším 4nm procesorem, který je poháněn nejpokročilejším zpracováním AI a ML, vám umožní hrát, streamovat a pracovat s maximálním výkonem. A to klidně během celého dne…ano, díky robustní baterii, která podporuje bleskové nabíjení 45W

Samsung Galaxy S22 Ultra var4

Bezpečnost a finance na prvním místě

O Samsungu S22+ Ultra S908 bychom mohli diskutovat asi celé hodiny, nepřeberné množství technologií lze rozebírat asi hodně do detailu, obzvláště pokud se řadíte k fanouškům řady S. My teď ale vynecháme detailní technické parametry, které můžete najít v popisu produktu nebo parametrech. Mrkneme se na platformu Samsung Know Vault a na bezpečné prostředí Samsung Wallet. Jelikož je váš mobilní telefon jakýmsi zrcadlem vašich běžných dní, chcete aby vaše soukromá data byla v bezpečí. Třeba vás také již dostihl trend bezkontaktních plateb a láká vás je začít využívat? Ale máte obavy…proto je prémiový telefon Samsung S22+ Ultra S908 vybaven právě platformou Samsung Know Vault, která izoluje citlivá data, vaše hesla, zabezpečí paměť a procesor. Samsung Wallet je digitálním prostředím, které vám umožní pohodlně platit - bez problémů kombinuje digitální platby, ID a spravuje váš majetek a průkazy. 

Samsung Galaxy S22 Ultra var5

Nová éra telefonů

Nová éra telefonů, povedené řady S, vám umožní používat designově propracovaný telefon, v excelentních barevných variacích, který je ale zároveň odolný. Už si nepořizujte outdoorový typ telefonu, který vás kdysi ušetřil stresu z polití. Certifikace odolnosti IP68 je zárukou voděodolnosti a vy tak můžete užívat bezstarostně všech prémiových funkcí a technologií. 

Samsung Galaxy S22 Ultra var6a

Vše bychom asi uzavřeli zmínkou o displeji Edge QHD+. Jak už jsem zmiňovala v jednom z předešlých článků - bez displeje by nebyl telefon. Jeho kvalita, rozlišení, jas a třeba obnovovací frekvence patří mezi důležité parametry, které pak dělají z telefonu prémiového společníka, kterého si chcete koupí Samsungu Galaxy S22 Ultra (S908) pořídit. Displej Dynamic AMOLED 2X s Vision Booster má Super Smooth 120Hz obnovovací frekvenci a 240Hz vzorkovací frekvenci dotyku (v herním režimu). Parádní zjištění? Samsung předurčený i pro hráče her…

Samsung Galaxy S22 Ultra si vysloužil označení prémiového telefonu právem, nechá vás komfortně pracovat, plánovat, užívat volného času a poznávání moderních technologií - nabídne vám vše, co se u mobilních telefonů pro rok 2022 očekává. A to pod záštitou spolehlivosti a excelentního provedení. 

  • Vestavěné pero S Pen. 
  • Certifikace odolnosti IP68.
  • Rychlé nabíjení 45W.
  • Příjem sítě 5G. 

Zaujal vás tento produkt? Pro více detailních informací stačí kliknout zde…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení