Samsung Galaxy Tab S8+

Portfolio prémiových tabletů se rozšiřuje o sofistikovaný Samsung Galaxy Tab S8+
Během února jsme vyčkávali na informace a parametry nové řady prémiových tabletů Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ a vůbec první v řadě - Galaxy Tab S8 Ultra. Jako u nových řad mobilních telefonů vítáme možnost výběru, která dokáže zacílit na požadované parametry každého z vás. Samsung Galaxy Tab S8+ X800 12.4 WiFi je tedy jednou z možností. Pojďme se podívat na podstatu tabletů řady Galaxy Tab S více do detailů.Galaxy Tab S8+var2V čem jsou stejní?
Uživatelé Galaxy již vědí co jim Samsung dokáže nabídnout. Samsung Galaxy Tab S8+ X800 je stejně jako ostatní typy z nové řady vhodný jak na práci, tak na volné chvilky a cestování. Dopřeje vám svobodu a flexibilitu, kterou v dnešní uspěchané době oceníte. Prémiové funkce plynule běží za pomoci sofistikovaného hardwaru a bezproblémový chod systému zde zaručí, že váš tablet Samsung Galaxy S8+ X800 poběží jako po másle. Je vybaven ultra širokými předními kamerami, nastavením se 3 mikrofony a inteligentní technologií automatického zarámování. Vaše videohovory tak budou skutečně profi. Multitasking prošel revolučními zkušenostmi a přichází s vylepšenými funkcemi Multi-Active Windows a Samsung DeX. Na všech typech tabletů Samsung Galaxy Tab řady S také můžete také snadno a bezpečně sdílet soubory chráněné heslem - pomocí funkce Quick Share. Hravě pak můžete sdílet kvalitní videa, která natočíte zmíněnými kamerami.

Jak to má Samsung Galaxy Tab S8+ X800 12.4 WiFi s pamětí a čipem
Řada tabletů Galaxy S8 potřebuje silný výkon, ať už pro dynamické hraní her bez prodlev nebo pro vaše pracovní aktivity. Galaxy Tab S8 a Galaxy Tab S8+ mají nejrychlejší procesor, který kdy byl použit u Tab Galaxy. 4nm čip vám poskytne dostatek paměti RAM a parádní úložiště pro vaše úkoly. Všechny 3 typy také disponují praktickou možností rozšiřitelnosti paměti. Pomocí MicroSD karty si tak navýšíte paměť až o 1TB. Součástí všech technologických vychytávek a překvapení je také podpora WiFi 6E. Ano,skutečně! Samsung Galaxy Tab S8+ X800 jako první tablet podporuje tuto funkci, která vám poskytne dvojnásobnou šířku pásma. Rychlost vás nadchne ve verzi WiFi 6.Galaxy-Tab-S8-var3Nové a skutečně vylepšené pero S Pen
Jak již víme, tak paměť ani výkon nás nebudou nijak omezovat. Ale pokud vám u tabletů, třeba od jiných výrobců, něco chybí a patříte mezi tvůrčí osoby, tak vám tablety řady Galaxy S8 padnou do noty. Samsung Galaxy Tab S8+ je vybaven novým a vylepšeným perem S Pen. Při práci a tvoření využívá predikční algoritmus - pro ultra nízkou latenci - bude se vám tak o poznání lépe psát. Chvilkami budete mít pocit, že skutečně držíte pero a píšete na papír…s nadsázkou se tak může stát váš tablet Galaxy Tab S8+ plátnem. Samsung poprvé propojil své aktivity s Clip Studio Paint. Z pera S Pen se tak rázem stává “technologický” štětec a vy můžete pomocí široké škály barevné palety malovat jako virtuální malíř.

I tablet Samsung může být kreativní a bezpečný zároveň
Když spojí své síly Samsung a Google, tak z toho nemůže být nic špatného. Naopak, si uživatel může užívat kreativní zábavy. Videohovory a živé sdílení zážitků vám umožní právě Google Duo. Na YouTube kouká asi skoro každý a vy právě díky funkci Google Duo můžete s přáteli společně sledovat videa, sdílet třeba svůj prohlížeč a plánovat další zábavu. Dalším vychytaným bonusem je Jamboard, nevíte? Další kreativní nápad od Google. Interaktivní tabule. Samsung Galaxy Tab S8+ X800 12.4 WiFi je nejenom kreativní, ale také bezpečný. Samsung Knox Vault je špičková platforma, která šifruje osobní data a udržuje uložené soubory v bezpečí před útoky. Dalším bezpečnostním prvkem, který získává stále více na oblíbenosti je otisk prstů. Snímač se ovládá intuitivně a vy tak dokážete svůj tablet bleskově odemknout. Samsung Galaxy Tab S8+ X800 je tedy výkonný a kreativní, ale také bezpečný a ještě ke všemu dokonce ekologický. Již v jednom z minulých článků jsme zmiňovali přístup společnosti Samsung k ekologii. Aktivně se snaží snižovat množství plastů v oceánu a chránit tak planetu. Tab S8+ je tak částečně konstruován z plastových součástí, které byly znovu použity z vyřazených rybářských sítí.Galaxy-Tab-S8-var4Super AMOLED svět plný Dolby Atmos zvuku
4 reproduktory s Dolby Atmos najdete u všech 3 typů řady tabletů Samsung Galaxy Tab S8. Tablet Galaxy Tab S8+ vás pohltí reálnými zvukovými detaily, které budou plné čistoty a bez rušivých šumů. Android 12.0 promítá kvalitně své funkce i díky Super AMOLED displeji. 12,4 provedení má rozsáhlou působnost a až 120Hz obnovovací frekvence vás nebude zdržovat nudnými prodlevami.

Samsung Galaxy Tab S8+ X800 12.4 WiFi jsme si vybrali jako střední cestu mezi všemi typy. Po prostudování parametrů si jistě vyberete ten svůj Samsung Galaxy tablet i vy. A v čem jsou tedy rozdílní a po kterém sáhnout? Jako tomu bývá vždy, musíme se zaměřit na kapacity baterií, délku nabíjení, rozměry, jakým způsobem odemyká pomocí otisků prstů, jaká paměť je právě pro nás ta vhodná. U procesoru a zvuku a mikrofonů nemusíte přemýšlet.

Tab S8+ jde zlatou střední cestou, ze které neuhýbá, drží směr a sílu. 

  • Zvuk Dolby Atmos.
  • Kreativní pero S Pen.
  • Super AMOLED displej.

Galaxy Tab S8 var5Zaujal vás tento produkt? Pro více detailních informací stačí kliknout zde…

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení