Samsung Galaxy S22+

Samsung Galaxy S22+ je dalším revolučním kouskem povedené řady Galaxy S 

Samsung nás baví, i proto se věnujeme povedené řadě S do hloubky. Na chytrý telefon Samsung Galaxy S22+ S906 se zaměříme více, než na menšího kolegu Samsung S22. 

Samsung Galaxy S22+ varianty

Kterých rozdílů si všimnete, možná? 

Asi jsem hned uhodila na základní informaci, která padá v častých otázkách. Jaký je ten zásadní rozdíl? Jestli jste zaznamenali slovíčko menší, tak zásadní rozdíl je v parametrech rozměrových. Pro zákazníka, který jde více do technických detailů, než třeba já, tak musíme zmínit i malý rozdíl v baterii a způsobu nabíjení. Co má symbol +, tak ve vás správně evokuje pocit něčeho lepšího a prémiovějšího. Pořízením Samsungu S22+ S906 tak budete mít možnost nabíjet bleskově 45W (oproti 25W) a získáte o něco výkonnější baterii s kapacitou 4500 mAh (oproti 3700 mAh). Kompaktní design si zachovává svou tvář a provedení i při rozdílném rozměru, který jsme již zmínili. 6,6 palců FHD+ (oproti 6,1 palců FHD+). 

Samsung Galaxy S22+ variants

Prémiový displej s inteligentní technologií 

Displej Dynamic AMOLED 2X je hlavním bodem, který vám umožní prémiové sledování a objevování těch nejlepších a nejreálnějších her. Inteligentní technologie Vision Booster automaticky přizpůsobí displej okolnímu osvětlení a zlepšuje kontrast barev. Koho baví hry, většinou hraje dlouho a nedokáže se odpoutat. Proto, co je automatické, to nás baví. Bez unavených očí se snáze přiblížíte vítězství.

Jde technologie a ekologie dohromady?

V tomto článku se nebudeme rozepisovat o Samsung Wallet a Samsung Know Vault, které jsme již rozebírali u typu Samsung S22. Pro mě, osobně, je zajímavou myšlenkou heslo Samsungu - Galaxy for the Planet. Moderní eko trend dnešní doby již došel k mobilním telefonům. Recyklace hýbe světem a vy si tak ke své bundě, z recyklovaných materiálů, můžete pořídit i chytrý telefon, který následuje ekologické trendy dnešní doby. Jde tedy dohromady technologie a ekologie? Společnost Samsung používá vyřazené rybářské sítě a přeměňuje je na materiál, který poté použije pro své chytré telefony. Až si půjdete koupit Samsung S22+ S906, bude zabalený v recyklovaném papíře a v ochranné fólii (z recyklovaného plastu). 

Galaxy for the Planet

Android jako sázka na jistotu

Aby naše informace měly hlavu a patu, tak si možná řeknete, jak je to s operačním systémem, který jsme dosud nezmínili. Ano, při aktualizaci budete sledovat “zeleného robota”, Android hýbe světem operačních systémů a Samsung se chce opřít u své prémiové řady o spolehlivý systém. Při ovládání ho snadno poznáte při používání nových funkcí, nejnovějšího zabezpečení a díky dokonalé produktivitě. Až  4 generace upgradů - jako bonus - to by šlo! Konečně jsem se dostala i k tomu, co zajímá mě a to je uživatelské rozhraní. One UI vám umožní u vašeho Samsungu S22+ snadno nastavit vzhled a prostředí vaší domovské obrazovky a widgetu. Vylaďte si barvy ikon, paletu barev, získejte snadný přístup k emotikonům, GIFŮM a nálepkám. 

Samsung Exynos 2200

Ikonický design 

Když si chcete pořídit chytrý telefon, mnohdy člověk nevynechá ve svém hledáčku především design. Telefony Samsung, řady S, vynikají svým ikonickým a oblíbeným designem Contour-Cut. Plochý displej decentně doplňuje luxusní sklo a matný povrch. K pohodlnému ovládání je předurčen svým tenkým provedením a symetrickým kovovým rámem. 

Vlajkové lodě, Samsungu Galaxy S22, jsou pro kreativní lidi, kteří nehledají ve svém mobilu jen přístroj na telefonování. Prémiový fotoaparát, výkon, certifikace odolnosti, vytříbený a ikonický design, vše běžící na operačním systému, který je zárukou kvality a plynulého chodu. 

A jelikož já jdu po barvě, mám jasno, Pink Gold je můj! 

  • Ikonický design Contour-Cut. 
  • Samsung a ekologie. 
  • Rozdíl mezi Samsung Galaxy S22/S22+. 
  • OS Android. 

Zaujal vás tento produkt? Pro více detailních informací stačí kliknout zde…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení