Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

SAVEFAMILY Senior 4G

Chytré hodinky pro seniory: SAVEFAMILY Senior 4G
Chytré hodinky pro starší generaci, pro seniory, kteří jdou s moderní dobou a chtějí se naladit na chytrou vlnu zbytku rodiny. To jsou SAVEFAMILY Senior 4G, které přinášejí klid a přehled o bezpečnosti.

Chytré hodinky pro seniorySpeciální design a zpracování
Kvalitní obrazovka s vysokou viditelností a digitální zobrazení času s vysokým rozlišením není to jediné, co vám chytré hodinky SAVEFAMILY Senior 4G přináší. Design je navržen tak, aby ho dokázal senior efektivně a komfortně využít. Kožený pásek se pohodlně nosí na ruce a milovaná osoba, která může mít sklony ke ztrátě nebo má smyslové problémy, tak nemusí mít přehnané obavy, že dojde k neočekávaným komplikacím. Samozřejmostí je i dlouhá výdrž baterie.

Chytrý parťák do deště
SAVEFAMILY Senior 4G nechce seniory omezovat, i proto jsou tyto chytré hodinky certifikovány třídou IP65. Co si ale pod tím může naše babička nebo dědeček představit, možná pro něj zcela neznámé označení moderní doby?! Vysvětlení je velice jednoduché. Chytré hodinky Senior 4G jsou odolné proti stříkající vodě, při zhoršené motorice se tak nemusí trápit se sundáváním při mytí rukou a také slabou přeháňkou při vycházkách.Chytré hodinky pro vaše rodiče a prarodičeTechnologie, které mají skutečně smysl
Chytré hodinky SAVEFAMILY Senior 4G mají oblíbený krokoměr, měření tepové frekvence, běžně používaný datum a čas (sbohem ručičkovým hodinkám a výměně baterií u hodináře) a funkci volání a přijímání hovorů. Zásadní bezpečnostní funkcí je nastavení oblasti, kterou by neměl senior opustit. Na to pak funguje praktické upozornění. Další v pořadí, stejně zásadní, je SOS tlačítko, díky kterému se po stisknutí tlačítka dovoláte na jedno z předvolených čísel. Rodina seniora jistě ocení i sledování polohy 3 různých systémů: GPS, Wi-Fi a LBS. Aplikace SafeFamilyPomocnou funkcí pro zapomnětlivé je nastavení budíku na dobu užívání léků. Na dálku se můžete též připojit k mikrofonu hodinek. SAVEFAMILY Senior 4G vám tak umožní tichý a nenápadný dohled na bezpečnost prostředí, ve kterém se senior právě nachází. Při vybité baterii, jak jsme již zmínili, nemusíte k hodináři, ale nabíjíte komfortně v prostředí domova pomocí kabelu s označením USB, které možná již znáte od nabíjení svého mobilního telefonu.

Důležité informace závěrem
Možná se bráníte moderním prostředkům komunikace, protože máte pocit, že nedokážete přístroj nastavit. U chytrých hodinek SAVEFAMILY Senior 4G však nejde o nic složitého. Zde si můžete po prokliknutí projít přehledně a detailně zpracovaný postup, jak si s nastavením poradit.

S chytrými hodinkami SAVEFAMILY Senior 4G může být senior v obraze, na moderní vlně komunikace a především, a o to jde nejvíc, v bezpečí!

  • Aplikace: SaveFamily.
  • Detekce pádu: telefonické upozornění.
  • Antispamový filtr: pouze povolená čísla.

SAVEFAMILY Senior 4G banner

×