Vivo Y76 5G

Vivo Y76 5G - užívejte si svět vloggingu
Většinou začínáme naše blogové články obecným seznámením se žhavou mobilní novinkou, která přišla na trh. Technickými parametry a informacemi, co nám daný model nabídne, čím překvapí a možná občas i šokuje, jako v případě Nothing Phone 1. U smartphonu Vivo Y76 5G začneme tentokrát od konce.

Na první pohled nás totiž zaujal svou marketingovou strategií, která speciálně vyzdvihuje především trendy zábavu dnešní doby - VLOG. Výrobce se snaží motivovat spotřebitele, aby se nepouštěl do neuvážených nákupů nákladné výbavy a místo toho dal šanci chytrému telefonu Vivo Y76 5G, který je pro mobilní vlogování ideální. Výrobce se snaží skrze moderní funkci vlogu promlouvat k cílové skupině, která si tak může rozšiřovat obzory zábavnou formou.

Vivo Y76 var2

Unikátní smartphone i pro noční život
Jak budou vypadat vaše záběry při natáčení? Můžete aktivně využívat řadu jedinečných funkcí. Jejich tvorba, upravování a sdílení bude novým koníčkem. Jak samotný název říká, tak označení 5G má svůj důvod. Sdílejte své vlogy rychlostí blesku. 6,58palcový FHD+ Incell displej má rozlišení 2408 x 1080 pixelů. Vivo Y76 5G tak nabízí vylepšenou sytost barev a čisté rozlišení, které u chytrého telefonu nečekáte. Pokud jste noční tvor a nebavíte se jen v průběhu dne, tak nemusíte řešit zhoršené světelné podmínky. Vivo Y76 5G má totiž aplikován unikátní algoritmus Al Face Beauty a Smart Softlight Band. Stylové záběry tak budou perfektní bez ohledu na světlo. Nejpodstatnější funkcí pro vlogování je Ultra Stable Video, která dokáže automaticky upravit i ty nejjemnější pohyby. Každý zaznamenaný okamžik bude působit na vašem vlogu dynamicky, pestře a zábavně. Ultratenký design Viva Y76 5G vám především nijak nekomplikuje zábavu. Váha 175 g a tloušťka 7,79 mm je předurčena ke komfortnímu používání. Pastvou pro oči pak jsou barevné varianty, které vás polapí do světa plného nejen vlogů, ale také třpytu a luxusního lesku.

Technologie štědrá na paměť
Vychytaná technologie, která získává na oblibě, ve verzi 2.0, to je Extended RAM. Jelikož Vivo ví, že videa potřebují hodně prostoru a plynulé přepínání mezi aplikacemi, tak vybavilo smartphone Vivo Y76 5G právě zmíněnou technologií na přesun paměti. Snadno si tedy přesunete 4 GB z paměti ROM. Funkce podporuje až 25 aplikací, které běží na pozadí. Paměť jde ruku v ruce s 5G čipem, který vám poskytne neuvěřitelně silnou podporu při příjmu nového pokrytí 5G sítě.

Vivo Y76 var3

Elegantní design se spojil s nadčasovým uživatelským rozhraním OS Funtouch 12, který má taktéž prvky elegance, ale té „technologické”. Jednoduchým dotykem ho lze intuitivně ovládat a příjemně působí na vaše oči. Na chvilku máte pocit, že by bylo fajn mít k ruce S Pen od Samsungu a se svobodnou myslí si skicovat.

Když si závěrem uděláme jakési resumé, tak Vivo Y76 5G není abstraktní jako očekávaná novinka Nothing Phone 1. Nezdá se nám ani tak excelentní jako Redmi Note 11 Pro Plus 5G, kterému se věnuje samostatný článek, ale má pár Vivo detailů, které nás baví.  

  • Bluetooth 5.1.
  • USB Type-C.
  • Podporováno FM. 
  • Snímač otisků prstů. 
  • Slot 2 nano SIM + 1 paměťová karta. 

Vivo Y76 var4

Vivo Y76 5G banner

×