Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

Xiaomi 13

Vlajkové spojení Xiaomi 13 a Leica
Xiaomi v prosinci uvedli řadu Xiaomi 13. Jde již o 2. generaci, kde ke spolupráci přizvali společnost Leica. Série Xiaomi 13 tak nabízí nové optické a výpočetní možnosti díky Leica True Color imaging, disponuje profi funkcemi, které byly odvozeny od Xiaomi 12S Ultra, a má Leica 75mm plovoucí teleobjektiv. Které technologické a výkonné smartphony tedy máte na výběr? 

Leica fotoaparát
Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro
Mimořádný design, který dokáže zdůraznit technologické vlastnosti Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro, je prvním bodem, který vás chytne za pohled. Smartphone Xiaomi 13 vtrhl na globální trh ve 4 skvostných barvách: bílé, černé, zelené Flora a modré. Pro nadšence do Xiaomi je i speciální edice barev v omezeném množství.
Modrá varianta obou smartphonů obsahuje materiál SKIN. Tento speciální nano-tech materiál je měkký, má jemnou texturu, odolává oloupání a nevadí mu sluneční záření. 

4 skvostné barvy Xiaomi 13
Plochá obrazovka Xiaomi 13 v kombinaci s plochými okraji dopřává vizuální dojem, který si podmaní snad každého uživatele. Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro mají AMOLED displeje, které mají zvýšenou energetickou účinnost. Ocenitelnou vlastností je i HDR rozlišení, špičkový jas celé obrazovky až 1200 nitů a obnovovací frekvence až 120 Hz. Vlajková řada Xiaomi 13 také prošla certifikací IP68. Konečně můžete používat svůj smartphone bez obav z polití. 

Nabíjecí čip Surge a procesor nové generace
Řada Xiaomi 13 má vlastní nabíjecí čip Surge se systémem správy baterie Xiaomi Surge. Xiaomi 13 tak nabízí delší životnost 4500mAh baterie. Podporuje 67W nabíjení a 50W bezdrátové nabíjení, které je stále více oblíbené mezi uživateli. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 má značný podíl na vynikající energetické účinnosti. Jde o 4nm vlajkový procesor, který je o 37 % výkonnější a zároveň snižuje spotřebu energie až o 47 %. Nová grafika Adreno má dokonce o 42 % lepší výkon. Oba smartphony jsou vybaveny nejnovější pamětí LPDDR5X 8533 Mb/s a flash úložištěm UFS 4.0. U Xiaomi 13 si můžete pořídit následující varianty pamětí: 8 GB + 128 GB, 8 GB + 256 GB, 12 GB + 256 GB a 12 GB + 512 GB. Nepodporuje však rozšíření paměti pomocí microSD.

Procesor nové generace
Rafinovaný MIUI 14
Pohodlný a jednoduchý, tak by šel označit nový MIUI 14. Nabídne vám nové widgety, vylepšenou ochranu soukromí a poskytne nové funkce v propojení zařízení. Nový software totiž plynule provozuje operační systém, takže veškeré operace provedete hladce a bez komplikací systémových aplikací.

Dynamická technologie Leica
Technologie Leica Authentic Look a Leica Vibrant Look podporují barevný gamut P3, který zachycuje o 25 % více barev a nabízí výraznější červenou a zelenou. Xiaomi 13 taktéž podporuje Xiaomi Imaging Engine, výpočetní fotografii na úrovni RAW s větší rychlostí pořizování fotografií. S Xiaomi 13 pořídíte fotografie se skutečným kontrastem mezi světlými a tmavými tóny, plné jasných a živých barev, můžete je upravovat a plynule a rychle sdílet. Spojení Xiaomi a Leica přináší dokonalou tvůrčí svobodu.

Leica technologie
Vlajkovou řadou Xiaomi 13 ale show nekončí. Xiaomi uvedlo na trh i Xiaomi Watch S2, Xiaomi Buds 4, Xiaomi Sound Pro, Xiaomi Router 10 000 a Xiaomi Mini PC. Kdo patří mezi uživatele Xiaomi tak jistě ocení kompletní nabídku. Nemusíte tak pokukovat po bezdrátových sluchátkách u konkurence a chytré hodinky pořídíte pro sebe i svou drahou polovičku. Xiaomi 13 a Xiaomi Buds 4, ideální kombinace, co myslíte? 

Novinky Xiaomi

Špičkové technologie, stylový design a jasný cíl. To vše má Xiaomi. 

  • NFC.
  • 8K video.
  • Stereo reproduktory.
  • SGS ochrana zraku.

Xiaomi 13 5G Dual SIM banner

×