Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

Xiaomi Mi Band 7

Mi Band 7 a jeho klasický design od Xiaomi
Chytrý náramek Mi Band 7 byl uveden na trh. Jeho již 7. generace. Ano, skutečně je tomu tak. Xiaomi se drží osvědčených a žádaných produktů. Pokud preferujete sportovní náramek a nechcete větší chytré hodinky, tak jste tady správně. Co tedy víme o novém náramku Xiaomi Mi Band 7?

Xiaomi Mi Band 7 var2

Adekvátní nástupce Mi Band 6
Crazy barevné náramky nás upoutají na první mrknutí, než se vůbec dostaneme k technickým parametrům. Pokud stále vlastníte typ chytrého náramku Mi Band 6, a zvažujete koupi nového typu Mi Band 7, tak v čem si vlastně polepšíte? Obrazovka získala větší rozměr. Do komfortního náramku je zasazen 1,62palcový AMOLED displej. Mi Band 6 měl pouze 1,56palcový. Vylepšení je i v oblasti rozlišení a to na 192 x 490 pixelů. Chytrý náramek by měl jít snadněji ovládat, jak Xiaomi tvrdí, tak využitelná plocha obrazovky se zvýšila až o 25 % (oproti Mi Band 6). Mi Band 7 si však stále drží klasický design, který uživatel již zná, a proč si ho možná stále i kupuje. Zábavná část náramku byla vylepšena o 100 nových ciferníků.

Xiaomi Mi Band 7 var3

Mi Band 7 a vylepšení funkcí
Senzor SpO2, který znáte z Mi Band 6, bude nyní monitorovat hladinu kyslíku v krvi bez přerušení. Aktivně vás upozorní, když klesne pod 90 %. Jedná se o praktickou funkci pro osoby s určitými zdravotními problémy. Musíme však zmínit, že se nejedná o použití pro lékařské účely. Počet sledovaných tréninků byl navýšen na 120. Náramek Mi Band 7 má také funkci odhadu VO2 Max a zpětnou vazbu na intenzitu cvičení a rozpozná až 4 styly plavání. Vylepšení se dočkala i baterie, její výdrž byla zvýšena na 9 dní (při intenzivním používání). Oproti Mi Band 6 si tak polepšíte asi o 4 dny. Mimo intenzivní zátěž by měl náramek vydržet 14 - 15 dní. Snadno jej dobijete během 2 hodin a při plavání a vodních aktivitách oceníte certifikaci proti vodě až do 5ATM. Podstatnou informací je změna aplikace Zepp Life na aplikaci Xiaomi Mi.

Xiaomi Mi Band 7 nešokoval, nevyplnil prázdné místo na trhu, ale kvalitně nahradil svého předchůdce Xiaomi Mi Band 6. Poskytne vám, co očekáváte. Vylepšené funkce, komfort pro nenáročného uživatele, klasický design a přidanou hodnotu od Xiaomi - generační náramek, který „roste” s vámi…

Xiaomi Mi Band 7 var4

  • Bluetooth 5.2.
  • Kapacita baterie 180 mAh. 
  • Nastavitelná délka řemínku 160 až 224 mm. 

Xiaomi Mi Band 7 banner

×