Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

Xiaomi Redmi Buds 4 a Buds 4 Pro

Zvuk, který vám dá rytmus: Xiaomi Redmi Buds 4 a Buds 4 Pro
Blíží se konec roku a s ním i období vybírání dárků. Společnost Xiaomi v poslední době neplnila trh pouze náramky či smartphony. Takže pokud pokukujete po cenově dostupných, bezdrátových sluchátkách, tak pokračujte ve čtení. Jak již bývá zvykem, i u chytrých telefonů, tak i zde máte na výběr lepší a horší verzi špuntů. 

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro var1

Které si rozbalíte vy?
Vždy je skvělé, když máte možnost volby, nebo ne? Xiaomi Redmi Buds 4 Pro i verze Xiaomi Redmi Buds 4 mají funkci aktivního potlačení okolního hluku - ANC, dražší a vybavenější varianta Buds 4 Pro má malinko odlišnou konstrukci a ANC s vysokou 43dB hladinou. Zatímco verze Buds 4 má pouze 35dB úroveň.

Rozdíl hledejte i v bezdrátové technologii Bluetooth. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro běží s Bluetooth 5.3 a Xiaomi Redmi Buds 4 s Bluetooth 5.2. Jestli patříte mezi uživatele, kteří počítají každou hodinu, neradi často nabíjíte a jste pořád na cestách, tak stojí za zvážení i výdrž baterie.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi mají výdrž s pouzdrem až 36 hodin na jedno nabití - ve verzi Buds 4 Pro a až 30 hodin s pouzdrem - ve verzi Buds 4.

Oba typy bezdrátových sluchátek mají však jedno společné. Jste aktivní sportovci a rádi se hýbete, cvičíte za každého počasí? Pak pozorně čtěte. I v případě, že pořídíte levnější variantu Xiaomi Redmi Buds 4, tak získáte i vy, stejně jako v případě Xiaomi Redmi Buds 4 Pro, certifikaci IP54. Certifikace značí odolnost výrobku, která se testuje v laboratorních podmínkách. Bezdrátová sluchátka jsou tudíž odolná prachu a vodě (stříkající). Stresovat se nemusíte ani potem, který vzniká při vašich aktivitách. Nabíjecí pouzdro certifikaci nemá. Ideální není ani horká voda, koupání a sprchování.

Technologický gigant Xiaomi
Redmi Buds 4 Pro podporují Hi-Res Audio Wireless, získáte Hi-Fi kvalitu zvuku díky duálním dynamickým ovladačům, garantují i vylepšenou technologií pro snížení hluku větru. To oceníte především u outdoorových aktivit. Můžete si chytře připojit 2 zařízení, vnímat čisté hovory díky potlačení hluku pro hovory a komfortně si užívat pohodlí díky ergonomickému designu. 

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

Redmi Buds 4 vás nechají telefonovat v té nejlepší kvalitě díky funkci redukce šumu AI, nabízí režim duální průhlednosti, inteligentně přepínají mezi 3 úrovněmi ANC v adaptivním režimu, snadno a rychle se párují a lze je hravě ovládat dotykem. 

Bezdrátová sluchátka, která vám poskytnou kvalitní zvuk, ale nezruinují vaši peněženku? To jsou sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 i Xiaomi Buds 4 Pro.

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro banner

×