Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Žijte na plné obrátky s Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G
V průběhu měsíce března jsme s napětím očekávali mezinárodní vydání série Redmi Note 12. Tato oblíbená řada si vzala do parády 4 zajímavé smartphony: Redmi Note 12 Pro+ 5G, Redmi Note 12 Pro 5G, Redmi Note 12 5G a Redmi Note 12. A teď který? Možná Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G? Pojďme se mu více podívat pod  „kryt“. 

5G síť a Xiaomi_1
Xiaomi cílí na úspěch
Jelikož si řada Redmi Note 11 získala značnou oblibu mezi uživateli, tak i série Redmi Note 12 taktéž přináší vylepšení funkcí, které jako uživatel oceníte především. Za velmi přijatelnou částku získáte perfektní kamerový systém, skvělou výdrž baterie, kvalitní rychlost nabíjení a design, který v dnešní záplavě smartphonů značně dominuje na trhu. Xiaomi by rádi poskytli se smartphonem Redmi Note 12 Pro 5G špičkové funkce každému, kdo je s oblibou vyhledává a plně využívá. 

Ideální kombinací k Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G jsou pak chytré hodinky Redmi Watch 3, které byly také představeny. Přináší jasný displej, sportovní a zdravotní funkce a přesné GPS připojení (více systémů). 


Redmi Watch 3


Vlajkové funkce, které oceníte

Trend fotografování mobilním telefonem neustupuje a sílí. Xiaomi si tudíž dali záležet při výběru snímače. Redmi Note 12 Pro 5G disponuje výkonným snímačem IMX766 s OIS, dále makro kamerou a ultraširokoúhlou čočkou. Nemusíte mít obavy o záběry při špatných světelných podmínkách. Zpracování obrazu je rychlejší a praktické funkce ještě více podmaní každodenní používání fotoaparátu. 

Displej a fotoaparát Redmi Note 12 Pro 5G

Pro dokonale vyvážené zobrazení fotografií je zde pak
120Hz Flow AMOLED displej FHD+ s podporou Dolby Vision a Dolby Atmos. Díky tenčím rámečkům a kompaktnímu designu se Redmi Note 12 Pro 5G komfortně drží a ovládá. 5000mAh baterie běží na dlouhou trať a podporuje 67W rychlé nabíjení. Stabilní výkon 5G je zajištěn díky výkonnému procesoru MediaTek Dimensity 1080. 

Výkonný čip MediaTek
Xiaomi stále nekončí!
To ale není vše, co smartphone Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G nabízí. Samozřejmostí je stále ještě oblíbený 3,5mm jack pro sluchátka, bezdrátová technologie Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 a bezpečný přístup do smartphonu přes boční snímač otisků prstů a AI Face Unlock. 

Na výběr má uživatel i barevné varianty: půlnoční černá, polární bílá a nebesky modrá. K tomu si můžete vybrat i verze pamětí z těchto kombinací: 6 GB + 128 GB, 8 GB + 128 GB, 8 GB + 256 GB. A bez Androidu? Bez toho by to nešlo! 

Povedené barvy Xiaomi
Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vám dává možnost volby. Nestačí vám zmíněné parametry? Nevadí. Mrkněte na další 3 varianty z povedené série Redmi Note 12. 

Xiaomi myslí na inovace, ale na prvním místě má uživatele, vás. 

  • Corning Gorilla Glass 5.
  • Certifikace Hi-Res Audio.
  • 16Mpx selfie kamera.
  • 4K při 30 snímcích za sekundu.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G banner

×