Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

Xiaomi Smart Pet Food Feeder

Inteligentní krmení pro vaše domácí mazlíčky: Xiaomi Smart Pet Food Feeder
Naše cesta za chytrou domácností dostala nový směr a nápad. Kromě Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra jsme pořídili i inteligentní dávkovač krmiva pro domácí mazlíčky Xiaomi Smart Pet Food Feeder. Jelikož robotický vysavač splnil veškerá očekávání a požadavky, tak jsme při volbě pomocníka pro našeho psa věděli, po které značce budeme automaticky koukat.

Chytré krmení od Xiaomi
Domácí restaurace pro kočky a psy
Xiaomi Smart Pet Food Feeder je skutečně chytré krmítko pro kočky a malé až střední psy. Není však ideální pro hodně velké psy a mazlíčky do 3 měsíců věku. Pojme až 1,8 kg krmiva (suchého). Podle chuti a apetitu vašeho mazlíčka by mělo krmivo vydržet 15 až 20 dní. Jelikož má Smart Pet Food Feeder 360° těsnící kroužek víka ze silikonu, vyměnitelné kazety s vysoušedlem pro přihrádku na potraviny a skrytá otočná dvířka podavače, tak toto trojité těsnění bezpečně zachová krmivo čerstvé a chutné. 

Pro koho je krmítko vhodné


Míchadlo, dávkovací čepel, přihrádka na potraviny a miska na jídlo z nerezové oceli 304 splňují přísné požadavky na kvalitu materiálů, které přicházejí do styku s potravinami. Misku lze prakticky rozebrat na čištění. Váš mazlíček tak bude mít stále čistou misku bez nahromaděné mastnoty.

Automatické krmení s aplikací Mi Home / Xiaomi Home
Velkou výhodou Xiaomi Smart Pet Food Feeder je spárování s aplikací Mi Home / Xiaomi Home. Snadno tak dokážete dávkovat krmení v dobu, která vám vyhovuje a z místa, kde se právě nacházíte. Můžete si také nastavit pevný čas. Díky 2 sadám senzorů, které sledují zbývající krmivo a stav jeho výdeje, jste na jeho nedostatek upozorněni kontrolkou podavače a v aplikaci Mi Home / Xiaomi Home. Xiaomi Smart Pet Food Feeder nemá problém ani s výpadkem napájení a sítě, protože má nouzové napájení

Krmení pro kočky a psy
Bezpečnostní prvky pro děti a mazlíčky
Xiaomi Smart Pet Food Feeder má několik praktických vychytávek pro bezpečnost vašich dětí a domácích mazlíčků. Víko má bezpečnostní zámek a chytrý podavač se v případě odporu vysune, což je velice chytré řešení pro tlapky vašeho zvířecího miláčka. Nylonová šňůra je opletená, aby byla odolná proti kousnutí. Nemusíte mít obavy ani o zakopávání o napájecí kabel.

Kompaktní design
Je pravda, že venčení za vás Xiaomi Smart Pet Food Feeder nezajistí. Nabídne vám ale spojení chytré technologie, „pomocné ruky“ a kompaktního provedení. 

Xiaomi myslí na všechny členy domácnosti, a to chytře! 

  • Rozměry: 311 × 180 × 387 mm.
  • Jmenovitý výkon: 5,9 W.
  • Průměr granulí: 5 - 12 mm.
  • Výška ramen psa: do 40 cm.


Xiaomi Smart Pet Food Feeder banner

×