Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

Xiaomi Watch S1

Xiaomi Watch S1
Chytré hodinky na sport i do práce. Ciferník na každý den a moderní bezkontaktní placení - to jsou stylové Xiaomi Watch S1.

Xiaomi Watch S1 článek

Technologie GPS + kompas 
S Xiaomi Watch S1 GL se nikdy neztratíte. Chytré hodinky S1 GL jsou vybaveny dvoupásmovou technologií GPS - pro rychlejší určování polohy a přesnější směrování. Samozřejmostí je i funkce kompasu.

Přehled o vaší kondici
Xiaomi Watch S1 GL podporují kontrolu celodenní srdeční frekvence, sledování SpO2 a sledování spánku, starají se o vás v každém okamžiku vašeho života. 

Baterie až na 12 dní
Chytré hodinky vám vydrží při standardním režimu až 12 dní. 

117 sportovních režimů
19 profi režimů, včetně HIIT a eliptického stroje, které vám pomohou udržet se v kondici. Téměř 100 rozšířených cvičebních režimů vám nabízí více možností, které jistě oceníte. 

Dynamický AMOLED displej
1,43" AMOLED displej vyobrazí více barevných detailů ve vysokém rozlišení. Dynamické zpracování ciferníku Xiaomi Watch S1 GL vás osloví na první pohled. Rozlišení displeje činí 466 x 466 pixelů. Na výběr máte až 200+ ciferníků, snadno si tak najdete ten pravý. Další variantou je i MIUI super tapeta.

Xiaomi Mi Watch S1

Bluetooth + Alexa 
'Bezdrátová technologie Bluetooth vám umožní odpovídat na telefonní hovory jedním klepnutím. Pohodlné řešení, co myslíte? Díky zabudované Alexe se můžete ptát na počasí, nastavovat budík a snadno ovládat svá zařízení. 

Bezkontaktní platby NFC
Xiaomi Watch S1 GL podporují bezkontaktní platby prostřednictvím Mi Pay s kartou Mastercard u bank: ČSOB, Curve, mBank. 

Chytré hodinky i do bazénu
Xiaomi Watch S1 GL můžete nosit i při plavání. Jsou voděodolné až do 5 ATM.

Xiaomi Watch S1 baner

×