Volejte
481 005 781

Xiaomi Mi Smart Clock
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6934177723384

Cena pro Vás

1 225 Kč
Xiaomi Mi Smart Clock

To jsou chytré hodiny s inteligentním zvukem a skvělým designem.


Stále nový design

S jednoduchým designem a čistě bílým krytem se kompaktní hodiny Mi Smart Clock dokonale hodí do každé místnosti. Vyberte si z 10 vzorů ciferníku a přizpůsobte si barvu podle svého vkusu. Díky občasné změně vzhledu budou chytré hodiny vždy vypadat jako nové.


Buďte v obraze

Mi Smart Clock poskytuje informace, které potřebujete, na první pohled. S pomocí Google nebylo vstávání a příprava do postele nikdy jednodušší. Nastavte si třeba "Dobré ráno", abyste měli přehled o počasí, kalendář, informace o dojíždění, zprávy a další.


Nevzdávejte se své oblíbené hudby

Přehrávejte svou oblíbenou hudbu, podcasty nebo rozhlasové pořady z YouTube Music nebo Spotify přímo na Mi Smart Clock. Vaše chytré hodiny fungují také s Chromecastem, takže můžete streamovat své oblíbené pořady, filmy nebo hudbu na televizi nebo reproduktorech pouze pomocí svého hlasu.


Nastavení hlasem - "Ok Google"

Promluvte si se společností Google, na hodinkách Mi Smart Clock, a získejte pomoc bez použití rukou. Pomocí hlasu můžete nastavit budík, získat odpovědi, zjistit počasí, přehrávat hudbu a další. Začněte tím, že řeknete „Ok Google“.


Hodiny jako řídící centrum

Připojte se ke svým dalším IoT zařízením a používejte Mi Smart Clock jako řídicí centrum. Řekněte Mi Smart Clock, aby zapnul čističku vzduchu nebo zhasl světlo, aniž byste museli hnout prstem.


Buďte v bezpečí

Připojte Mi Smart Clock k chytré kameře a uvidíte, co kamera nahrává přímo na obrazovce hodin. Použijte jej ke kontrole spících miminek, nebo k zobrazení, kdo klepe na vaše dveře.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Xiaomi Mi Smart Clock


Podobné produkty