Volejte
481 005 781

Xiaomi Dreame V11 SE Cordless Vacuum Cleaner Gray
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6973734684898

Cena pro Vás

5 455 Kč
Xiaomi Dreame V11 SE Cordless Vacuum Cleaner

Vysokorychlostní motor pro dokonalé vysávání


Jeho neuvěřitelně účinný, vysokorychlostní motor, který běží až 125 000 ot / min poskytuje čisticí výkon až 150 AW, což znamená, že si poradí i s tou nejodolnější špínou. Okamžitě odstraní prach, drobečky a další nečistoty. Účinně vysaje i zvířecí chlupy.


Nepřetržitý provoz jedním tlačítkem

Už nemusíte ruce, abyste perfektně uklidili podlahy v domě. Vše, co musíte udělat, je spustit režim nepřetržitého provozu - k tomu stačí stisknout tlačítko. Funkce elektrického zámku umožňuje nepřerušované čištění bez velké námahy. Stačí tak málo!


Výkonná a odolná baterie

S tímto vysavačem můžete vysávat dům nebo byt bez zbytečného přerušení nabíjením. Zařízení je vybaveno výkonnou baterií 2500 mAh. Ale to není vše - inteligentní systém řízení spotřeby optimalizuje provoz vysavače, čímž prodlužuje jeho provozní dobu. To vše znamená, že Dreame V11 SE může při plném nabití vysávat až 60 minut.


Ideální kousek pro alergiky

Řekněte sbohem oztočům a dalším škodlivým mikroorganismyům. Dreame V11 SE je eliminuje s dokonalým účinkem. Přiložený elektrický kartáč umožní čištění do hloubky - různých materiálů a odstraní většinu mikročástic.


Multifuknční rotační kartáč

Zásluhou rotačního kartáče ve tvaru V důkladně vysajete různé druhy povrchů - včetně dlaždic, panelů a dokonce i koberců. Jeho vychytaný design umožňuje pohodlné čištění také pod nábytkem a v rozích. Rovněž zabraňuje zamotání vlasů, takže se vám bude lépe čistit. Kartáč podlahy navíc ochrání, nemusíte se tak bát, že by došlo k poškození.


Interaktivní LCD displej

Informace najdete snadno a rychle. Díky interaktivnímu LCD displeji, který vám umožní v reálném čase rychle zkontrolovat například stav baterie nebo sacího výkonu. Také zobrazuje oznámení, když je třeba vyměnit určité části, včetně filtru. Jak snadné.


Bezdrátový design a nízká hmotnost

Díky bezdrátovému designu a nízké hmotnosti jej můžete snadno přenášet kamkoliv. 7stupňová redukce šumu je zodpovědná za tichý provoz zařízení. Praktické západky usnadňují montáž a demontáž vysavače a přiložená stanice 2 v 1 vám umožňuje její skladování a nabíjení současně.


Pořádek a hygiena

Vysavač byl vybaven 12-cyklónovým čisticím systémem, který mimo jiné umožnil zdvojnásobit životnost filtru. 5stupňová filtrace zvládne až 99,97% mikronových částic. Nádobku na prach můžete vyprázdnit, aniž byste si zašpinili ruce - stačí stisknout tlačítko. Filtrační vložku a rotační kartáč můžete vyčistit pod tekoucí vodou - díky tomu jsou opakovaně použitelné, a to už stojí za to.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Xiaomi Dreame V11 SE Cordless Vacuum Cleaner Gray


Podobné produkty