Volejte
481 005 781

Xiaomi Dreame V12 Hand Hoover
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6973734683464

Cena pro Vás

9 360 Kč
Xiaomi Dreame V12 Hand Hoover

To je vylepšený výkon, bezdrátový provoz a sací schopnosti, které jste ještě nezažili.


Střídavý motor s perfektním výkonem

Xiaomi Dreame V12 je modernizovaný model ručního vysavače, který získal střídavý motor Space 5.0 s rychlostí 150 000 ot. / min., a výkonem 550 W, zvýšenou kapacitou baterie 3000 mAh, což umožňuje práci i 90 minut, i jako OLED barevného informačního displeje a filtrační cyklony s 12 kužely. Je vybaven motorizovaným kartáčem s přídavným motorem, který pohání válec a umožňuje mu proniknout hluboko do hromady koberce a účinně tak odstraňovat prach, odumřelé částice kůže a dokonce i roztoče.


Kompaktní a ergonomický design

Ruční bezdrátový vysavač Xiaomi Dreame V12 má kompaktní, ergonomický design. Vestavěná baterie umožňuje 90 minut čištění, ve standardním režimu, a nízká hmotnost modelu vám umožní vzít si ji s sebou do garáže k čištění interiéru automobilu nebo dětské sedačky. Vysavač má bezkontaktní čisticí systém, s půllitrovou nádobou na prach, a výměna přídavných zařízení nevyžaduje další úsilí.


Držák na baterii a nabíjení

Chcete-li obnovit úroveň nabití baterie, sada obsahuje otočný držák s nabíjecí základnou, která se připevňuje svisle na zeď, a také umožňuje uložit trysky na jednom místě. Plné nabití baterie trvá 4 hodiny.


Pracovní režimy pro praktické využití:  • 90 minut práce v eko režimu,

  • 30 minut práce v normálním režimu,

  • 8 minut turbo režim.


Inteligentní systém vzduchového tunelu

V12 je vybaven inteligentním systémem vzduchového tunelu, který poskytuje sací výkon až 185 Aw, což vám umožní odstranit nečistoty z podlahy před mokrým čištěním a také provádí pasivní chlazení elektromotoru a akumulátoru. Model také využívá pokročilý 7stupňový systém redukce šumu, založený na speciálním zavěšení vysoce výkonného elektromotoru Space 5.0, a také 12kónickou speciální konstrukci vyrobenou z polymerové pěny Gedebao.


Multifunkční a vybavený, to je V12

Multifunkční bezdrátový vysavač vyžaduje odpovídající příslušenství. Kromě běžného kartáče na podlahu, kartáče na roztoče, kartáče se širokým hrotem a teleskopické trubice má Xiaomi Dreame V12 také mini kartáč s měkkým hrotem, pro zařízení s měkkým povrchem, a adaptér na pohovku s tvrdým hrotem. Plochý kartáč, s přídavným osvětlením LED, umožňuje čištění ve stísněných prostorech a dále zvyšuje rozsah použití tohoto gadgetu.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Xiaomi Dreame V12 Hand Hoover


Podobné produkty