Volejte
481 005 781

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6934177721380

Cena pro Vás

4 498 Kč
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9 je výkonný a přenosný vysavač, u kterého se obejdete bez jakéhokoliv kabelu. Nabízí sací výkon 120 W, tři úklidové režimy - standard, eco, max, bezkartáčový motor s otáčkami až 100 000 otáček za minutu, 9cyklónovou technologii a v neposlední řadě 5stupňovou filtraci, která zachytí až 99,97 % částic. Nová cyklónová technologie je navržena tak, aby v průběhu sání nedocházelo k poklesu sacího výkonu – po celou dobu úklidu se budete moci spolehnout na stabilní výkon s maximální hlučností vysavače 85 dB. Nově má modelová řada Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9 vyjímatelnou baterii a hlavní gumovo-štětinový kartáč na podlahy a koberce pro ještě lepší úklid.


Pětistupňová filtrace

Díky 9 turbínám, které generují sací výkon až 120 W se zbavíte nejen prachu, ale také alergenů. Součástí vysavače je také omyvatelný HEPA filtr, který brání prachu, aby se dostal do motoru.


Vyměnitelná baterie

Tyčový vysavač Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9 disponuje vyjímatelnou baterií, kterou lze společně s vysavačem nabíjet přímo v dokovacím držáku.


Úklidové režimy

Díky výkonné lithiové baterii zvládne Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9 až 60 minut vysávání při režimu Eco. Na mód Standard pak můžete vysávat až 30 minut. Mód Max nabízí silnou sací sílu, díky které můžete vysávat i v těžko přístupných místech až 8 minut. V balení tyčového vysavače naleznete hned 2 vyměnitelné nástavce – 2v1 štěrbinový a 2v1 kartáčový.


Kartáč na tvrdé podlahy i koberce

Zabudovaný 2v1 kartáč s vlastním motorem efektivně vysaje téměř cokoliv, včetně prachu, vlasů a dalších nečistot.


Elektrický kartáč na matrace

Tento kartáč má zabudovaný elektrický motor, díky kterému si váš vysavač poradí i s roztoči a zvířecími chlupy. Díky hloubkovému čištění vysaje až 99,9 % nečistot.


Snadná péče

S Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9 můžete snadno vysypat koš vysavače bez nutnosti kontaktu s odpadem. Stačí jen stisknout jedno tlačítko.


Díky dokovacímu držáku na zeď budete mít váš tyčový vysavač stále na očích. Už žádné válení vysavače v koutě. Pokud se navíc rozhodnete připevnit tento držák v dostatečné blízkosti k zásuvce, tak k němu můžete připevnit napájecí adaptér a vysávač nabíjet přímo z držáku.


Technická specifikace

Model: Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9

Barva: bílá

Rozměry vysavače (V x Š x H): 121 x 20 x 26 cm

Baterie: vyměnitelná Li-Ion 2500 mAh

Max. napětí: 21,6 V

Čas nabíjení: cca 2,5 hod.

Výdrž vysávání v režimu: eco 60 min. / standard 30 min. / max 8 min.

Spotřeba: 400 W

Kapacita odpadní nádobky: 500 ml

Hlučnost: 85 dB

Sací výkon: 120 W

Motor: 100.000 RPM

Podpora mobilní aplikace: ne

Bluetooth: ne

Hmotnost vysavače: 3,3 kg

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9


Podobné produkty