Vážení zákazníci, vzhledem k vytíženosti skladů v předvánočním čase může být dodací lhůta 2-4 dny. Prosíme Vás tímto o strpení. O průběhu Vaší objednávky Vás budeme informovat na vyplněný email ve Vaší objednávce. Děkujeme tým Mobilplus.cz

Dyson Pure Cool Me

Kód: OQFA000101
Neohodnoceno
Značka: Dyson
8 519 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Čistička vzduchu, směrované osvěžení, HEPA filtr s borosilikátovým vláknem odstraní 99,95 % nečistot, uhlíkový filtr pohltí nepříjemné pachy, výpary a emise, technologie Dyson Core Flow, oscilace o 70°, snadná údržba filtru, noční režim, dálkové ovládání, 10 stupňů intenzity proudu, průtok 170 l/s, hlučnost 59 dB, příkon 40 W, funkce ventilátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dyson Pure Cool Me
Získáte pročištěný vzduch, který vás osvěží!

Zlepšení kvality vzduchu
Naše osobní čistička vzduchu je navržena tak, aby pomohla zlepšit kvalitu vzduchu. Distribuuje osvěžující, vyčištěný vzduch - kdekoliv to potřebujete.

Perfektně utěsněné filtry
Vzduch v domácnostech může být až 5x více znečištěný než ovzduší venku. Běžně používané předměty, v našich domovech, uvolňují potenciálně škodlivé mikroskopické částice. Naše utěsněné filtry je pomáhají odstranit ze vzduchu.

HEPA
Utěsněný filtr přístroje kombinuje vrstvu aktivního uhlí a skleněnou vrstvu HEPA. Společně zachycují plyny a 99,95 % ultrajemných částic ze vzduchu.

Proudění vzduchu dle vašich představ
S přesností ovládejte proudění vzduchu. Úpravou polohy kupole můžete naklonit proud vzduchu výš nebo níž.

Technologie Dyson Core Flow
Inženýři aerodynamiky z Dysonu objevili, že když se proudy vzduchu setkávají na konvexním povrchu, spojí se a vytvoří vysokotlaké jádro. Využitím tohoto jevu vyvinuli způsob, jak s přesností distribuovat proud vzduchu.

Komfortní spánek bez rušivých elementů
V noci můžete nastavit časovač režimu spánku kdykoliv mezi 15 minutami a 9 hodinami. Takže si můžete užívat chladivý vzduch a pohodlí, zatímco odpočíváte.

LCD obrazovka
LCD obrazovka zobrazuje rychlost proudění vzduchu, režimy a životnost filtru.

Filtr pro snadnou údržbu
Displej vám včas ukáže, kdy je potřeba vyměnit filtr. Je to rychlé a snadné, aby váš přístroj pracoval vždy podle svých nejlepších možností.

Plynulá oscilace
Nastavte přístroj tak, aby se otáčel ze strany na stranu a vzduch proudil v rozsahu 70°.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu a zvlhčovače
Distribuce: EU
Značka: Dyson
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×