Volejte
481 005 781

Alcatel 1B 2020 5002H 2GB/32GB Pine Green (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 4894461858982

Cena pro Vás

2 290 Kč
Alcatel 1B 2020

Víme, že máte rádi smartphony, které jsou kvalitní i cenově dostupné. Spíš ho využíváte ke snadné komunikaci se svými blízkými a chcete, aby to bylo velmi snadné. Pokud hledáte vysoce kvalitní smartphone a především velmi bezpečný a snadno použitelný telefon, Alcatel vám přináší řešení;

Nový Alcatel 1B 2020 2GB/32GB Dual SIM, je jedním z nejlepších telefonů základní úrovně. Díky velmi přijatelné ceně a funkcím, které z něj dělají lepší produkt, než u jiných podobných telefonů, proto je tento nový model působivý. Pojďme to objevit!

Výkonný a snadno použitelný

Nejprve si musíme promluvit o vnější straně nového terminálu společnosti Alcatel. Má 5,5 "obrazovku s rozlišením HD +, což je jeden z nejpozoruhodnějších, jaké dnes najdete. Uvidíte vše ve velkém stylu. Nejenže je to jeden z vizuálně nejúžasnějších telefonů, které v jeho relaci najdete , mluvíme o jednom z nejsilnějších. Uvnitř má čtyřjádrový čip Snapdragon s 2GB RAM a 32GB úložné kapacity, který lze rozšířit o prostor na SD kartě. Uvnitř i vně je tento produkt velkolepý. Každý si ho zamiluje!

Celý svůj svět si budete moci udržet na dlouhou dobu

Nový Alcatel 1B 2020 2GB/32GB Dual SIM, je jedním z nejlepších modelů základní úrovně. Budete jej moci snadno používat, protože má nainstalovaný operační systém Android 10 (Go Edition), jeden z nejpřizpůsobivějších v celém katalogu Android, který je dokonale přizpůsoben každému mobilnímu telefonu. Pomůže vám to snadno používat, zjistíte, že je to velkolepé. Tento model navíc připevňuje zadní kameru s rozlišením 8 MPx, která vám umožní pořizovat snímky všeho kolem vás. A pro selfie máte vysoce kvalitní 5Mpx objektiv. Poslední skvělou vlastností nového telefonu Alcatel je jeho baterie. Baterie, která vám díky své kapacitě 3000 mAh, vydrží bez problémů celý den. Užijte si neuvěřitelný telefon za velmi nízkou cenu.


Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Alcatel 1B 2020 5002H 2GB/32GB Pine Green (CZ Distribuce)


Podobné produkty