Volejte
481 005 781

Nokia 2.2 Dual SIM 2GB/16GB Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Katalogové číslo: nok22dsbeu
EAN: 6438409033062

Cena pro Vás

2 533 Kč
S chytrým telefonem Nokia 2.2 potěšíte peněženku a přesto získáte solidního partnera pro komunikaci i zábavu. Jeho výkon je dostačující, ohromí vás zejména váš osobní asistent s umělou inteligencí a také systém Android One, v rámci nějž máte zaručené aktualizace.


Hlavní výhody tohoto telefonu:  • Velký 5,71palcový displej.

  • Android One zaručující upgrade a aktualizace.

  • Umělá inteligence učící se, jak používáte telefon.

  • Možnost dual SIM.

  • Pevné polykarbonátové tělo.

  • Google Asistent na tlačítko


Zajímá vás, kolik je hodin? Chcete vypnout světlo? Nahlédnout do kalendáře? S tím vším vám pomůže hlasový Asistent Google. Telefon na něj má dokonce speciální tlačítko, abyste jej mohli přivolat dostatečně rychle. A čím více se ptáte, tím více se systém učí.


Zajistěte si upgrade s Andoid One

Nokia 2.2 přichází se softwarem Android 9 Pie a systémem Android One. Díky tomu dostanete 2 roky upgradů operačního systému a 3 roky aktualizací zabezpečení. Je tedy zaručeno, že váš telefon bude vždycky na špičce, plně bezpečný a vybavený novým softwarem.


Dbá se na styl

Polykarbonátové tělo s lesklým povrchem ukazuje harmonii mezi sílou a krásou. Velmi zajímavá je i možnost výměny zadního krytu. Telefon má kryt Nokia Xpress-on, takže si snadno můžete vybrat takový odstín, který odpovídá vaší aktuální náladě. Výměna krytů je jednoduchá.


Stvořen pro dvě SIM karty

Máte dvě SIM karty a pro každou jeden telefon? Nebaví vás nosit dva telefony zároveň? S mobilním telefonem Nokia 2.2 už nemusíte. Je totiž vybaven sloty pro dvě SIM karty. Můžete tak mít pohromadě své soukromé i firemní telefonní číslo, a to natrvalo.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Nokia 2.2 Dual SIM 2GB/16GB Black


Podobné produkty