Volejte
481 005 781

Nokia 3.1 Plus Dual SIM 3GB/32GB Blue




Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6438409026019

Cena pro Vás

3 334 Kč




DISPLEJ

Pozvedněte svůj zážitek z videí na vyšší úroveň. Působivý 6” HD+ displej telefonu Nokia 3.1 Plus nabízí ohromující kontrast a jasný obraz v živých barvách i s těmi nejmenšími detaily.


FOTOAPARÁT

Hlavní 13MP fotoaparát s automatickým ostřením metodou fázové detekce společně s 5MP snímačem zachytí hloubku scény, takže umělecky vypadající rozostření bokeh je pro něj hračka, stejně jako rychlé a přesné ostření i při slabém osvětlení.


Širokoúhlý 8MP přední fotoaparát je perfektní pro selfie.


VÝBAVA

2denní výdrž baterie dělá z Nokie 3.1 Plus telefon, na který je vždycky spoleh. Osmijádrový procesor MediaTek Helio P22 využívá čtyři efektivní jádra pro základní úlohy, ale když potřebuje větší výkon, přepne na všech osm jader – to znamená méně starostí s nabíjením a více času stráveného tím, na čem vám záleží nejvíc.


SYSTÉM

Využívejte u telefonu Nokia 3.1 Plus nejnovější platební metody jako Google Pay. Váš telefon také zůstane zabezpečený a stále aktuální. Postarají se o to dva roky aktualizací Androidu a měsíční aktualizace zabezpečení po dobu tří let.


ANDROID ONE

Android One je sada telefonů, které splňují přísné požadavky na kvalitu softwaru nastavené společností Google. Jako zařízení pod vlajkou Android One přináší telefon Nokia 3.1 Plus vše potřebné a zároveň nic, co nechcete. Sada předinstalovaných aplikací je přehledně uspořádaná a součástí je i aplikace Fotky Google včetně bezplatného, neomezeného úložiště pro prvotřídní fotografie. Pravidelné aktualizace zabezpečení a dva roky aktualizací softwaru znamenají, že telefon Nokia 3.1 Plus se systémem Android One zůstane zabezpečený. Zároveň nabízí nejnovější vychytávky od Googlu, jako je optimalizace telefonu pomocí Asistenta Google.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Nokia 3.1 Plus Dual SIM 3GB/32GB Blue


Podobné produkty