Volejte
481 005 781

Nokia 5.3 Dual SIM 4GB/64GB Cyan
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6438409045423

Cena pro Vás

5 150 Kč
Odolnost ještě nikdy nevypadala tak dobře

Telefon Nokia 5.3 disponuje elegantní přední částí z 2.5D skla a zadní stranou odolnou proti poškrábání pro delší životnost. V nabídce jsou 3 kontrastní barvy inspirované Skandinávií – azurová, písková a uhlově černá.


Fotoaparát, co zachytí úplně všechno

Úžasný fotoaparát se čtyřmi objektivy vám ukáže dosud nevídané. Ať je den, nebo noc, vaše snímky a portréty ožijí díky výkonnému zpracování snímků pomocí umělé inteligence.


Nechte se vtáhnout do děje na velkém displeji

Působivý displej s úhlopříčkou 6,55 palců vás přenese do úplně jiného světa – ať už hrajete hry, nebo sledujete videa. Tenhle velký displej se navíc pořád vejde do kapsy. Zkrátka samá výhra.


Výkon, na který je spoleh

Mějte svůj telefon nabitý až 2 dny1 díky baterii o kapacitě 4.000 mAh a funkci adaptivní baterie s podporou umělé inteligence, která šetří energii pro aplikace, které používáte nejčastěji. S takovým výkonem se můžete s vybitou baterií nadobro rozloučit.


Navrženo pro rychlost. Vylepšeno pro hry.

Zůstaňte déle ve hře! Dynamický procesor Qualcomm Snapdragon 665 a velkolepý displej s úhlopříčkou 6,55 palců vás posune do první ligy.


Připraven pro Android 11 a vyšší verze

Android One přináší prostředí se zjednodušeným rozhraním a bez zbytečného bloatwaru. Navíc díky pravidelným bezpečnostním aktualizacím a upgradům softwaru bude váš telefon Nokia 5.3 čím dál lepší.


Malá pomoc doma i na cestách

Přístup k vašemu oblíbenému asistentovi je díky speciálnímu tlačítku Asistenta Google ještě snazší. Čím víc ho používáte, tím víc se učí a přizpůsobuje – díky němu si můžete víc užívat života a méně se zabývat svým telefonem.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Nokia 5.3 Dual SIM 4GB/64GB Cyan


Podobné produkty