Volejte
481 005 781

Oppo A12 Dual SIM 4GB/64GB Black
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

3 690 Kč
S chytrým telefonem Oppo A12 získáte velký displej a solidní výkon pro pořádnou porci zábavy. Oppo A12 vás určitě nezklame a stane se šikovným partnerem každodenního mobilního života. Duálním fotoaparátem zvládá vyfotit hezké fotografie, nabízí také dostatečnou výdrž baterie.


Foťte konečně krásné snímky

Oppo A12 je vybaven umělou inteligencí AI Beautification, která dokáže podle tónu pleti, věku a pohlaví aplikovat patřičné úpravy, aby portréty vypadaly přirozeně. Telefon navíc disponuje duálním zadním fotoaparátem. V portrét módu dokáže vytvářet příjemný bokeh efekt.


Vyberte si, jak budete odemykat telefon

Telefon podporuje odemykání pomocí rozpoznání obličeje, ale zároveň má na zadní straně integrovanou také čtečku otisků prstů. Nejde o žádnou zastaralou technologii, ba naopak. Čtečtku otisků prstů nemusíte využívat pouze k odemykání telefonu, ale třeba i k přihlašování do bankovní aplikace.


Dostatek energie

Potřebnou porci energie vám zajistí baterie s kapacitou 4.100 mAh. O výdrž na jedno nabití se tak v žádném případě obávat nemusíte.


Užijte si skvělou hudbu

Dirac dokáže automaticky přepínat mezi módy přehrávání hudby, takže optimalizuje kvalitu podle toho, co právě děláte. Dokonale se přizpůsobí, ať už hrajete hry, posloucháte hudbu nebo sledujete video. Ať už posloucháte cokoliv, vždy uslyšíte dokonalý realistický zvuk.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Oppo A12 Dual SIM 4GB/64GB Black


Podobné produkty