Volejte
481 005 781

Oppo A16s Dual SIM 4GB/64GB Crystal Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 8033779060496

Cena pro Vás

5 990 Kč
Oppo A16s

Velká obrazovka, AI trojitá kamera s mnoha filtry a skvělý výkon.


3D elegantní design

Lesklý, kovový a stylový, to je Oppo A16s.Velká obrazovka, masivní 5000mAh baterie, a nastavení trojitého fotoaparátu navržené tak, aby svítilo.To vše zjednodušené do jednodílného ultratenkého těla, s 3D zakřivenými hranami, které je lehké pouze 190 g a tenké 8,4 mm.


Chytrá AI Eye-care

HD+ displej, to je velká obrazovka, která se stará.Už vás nebaví neustále upravovat jas telefonu? Seznamte se s naší chytrou AI Eye-care, která se přizpůsobí vašemu světelnému prostředí a pamatuje si vaše preference jasu, takže vaše oči budou v pohodlí po celý den.


Trojnásobná foto síla díky AI trojité kameře

80° širokoúhlý 13MPx hlavní fotoaparát s automatickým ostřením + 2MPx hloubkový fotoaparát + 2MPx makro fotoaparát. Veškeré fotografické aktivity jsou poháněné naší pokročilou AI. Byla vyvinuta pro zachycení vašich dokonalých okamžiků.


Křišťálově čisté selfie

8 MPx bylo navrženo pro křišťálově čisté selfie. Pečlivě vyrobeno pro nedotčenou kvalitu.

Svět je váš, tak jej zaznamenejme v obrazech. Ať už se rozhodnete držet věci sólo nebo jít ven s přáteli, ať tak či onak, náš výkonný selfie fotoaparát tu bude pro vás.


Zkrášlovací umělá inteligence AI

Chytrá umělá inteligence, která přirozeně vylepšuje pleť a zároveň zachovává

vaše nejlepší detaily. Upravte efekt podle svých představ, zobrazte náhled a přichyťte – uvidíte, jak prosvítá vaše přirozená krása.


Reprodukce barev, jas a živost obrázků

Užijte si okamžik a obdivujte krásu výrazných barev. Režim oslnění inteligentně reprodukuje barvy tak, jak je vidíte, pomocí softwaru pro mapování barev, to vše při zvýšení živosti a jasu.


Kreativní Bokeh filtry

Je čas předvést svůj jedinečný styl. S 15 filtry (včetně 7 zcela nových), ze kterých si můžete vybrat, můžete svým fotografiím přidat dávku uměleckého nádechu.


NFC - pohodlí a budoucnost

Nyní může být váš telefon vaší platební metodou, ID, klíčovou kartou a dalšími! Vše, co kdy potřebujete, vše na jednom telefonu. Vítejte v budoucnosti.


Posílený systém - buďte rychlejší a lepší

Vyrobeno pro snížení zpoždění o 18 %. Uživatelé, kteří mají k dispozici velkou úložnou kapacitu, získají rychlejší stahování, optimalizované zpracování, prevenci selhání aplikací a mnoho dalšího. To vše díky procesoru MediaTek helio G35.


Bezpečné nabíjení

Nyní chceme více: optimalizovaná umělá inteligence pro noční nabíjení. Chrání vaše zařízení před nabíjením přes noc, zatímco regulace teploty nabíjení

udržuje váš telefon v chladu. K dispozici s USB Type-C.


Buďte stále online

Díky 5.000mAh baterii s dlouhou výdrží. Streamujte YouTube po dobu 21,02 hodin. Už jen 5 %? Nevadí, použijte režim Super Power Saving Mode a získejte 1,84 hodiny hovoru. Režim Super Nighttime Standby dokáže snížit večerní spotřebu energie až o 1,21 %.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Oppo A16s Dual SIM 4GB/64GB Crystal Black


Podobné produkty