Volejte
481 005 781

Oppo A54s Dual SIM 4GB/128GB Pearl Blue
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6944284691216

Cena pro Vás

6 290 Kč
Oppo A54s

Buďte silní, buďte sami sebou, s Oppo A54s.


Elegantní desing, který vás bude bavit

Jednodílné 3D tělo, se zakřivenými hranami, je vybaveno ultratenkým trojitým fotoaparátem, který vyzařuje zvláštní lesk. Je lehký pouze 190 g a tenký 8,4 mm, a to i s 5000mAh baterií.


Dokonalý HD+ displej

Chytrá AI, která se celý den stará o vaše oči. Příliš světla venku? Nebo příliš tmavé prostředí? Žádný strach, AI Eye-care automaticky přizpůsobí jas obrazovky vašemu prostředí.


Foťte jako profík s trojitým fotoaparátem

Technologie je síla. Ztrojnásobte výkon při focení. My vám tímto představujeme - spojení chytrého softwaru, a kvalitního hardwaru, ve výkonném nastavení tří fotoaparátů: 50MPx hlavní fotoaparát, 2MPx hloubkový fotoaparát a 2MPx makro fotoaparát. Ukažte svůj svět díky dokonalým obrázkům, které pořídíte.


Stylová selfíčka

S naším 8MPx selfie fotoaparátem znamenají širší úhly lepší výhledy a lepší selfie. Zachyťte své oblíbené okamžiky přesně tak, jak si je budete pamatovat.


Umělá inteligence při focení

Nejen, že vylepšený algoritmus umělé inteligence může přirozeně vylepšit pleť, ale také dokáže zachovat detaily pleti a přizpůsobit se různým tvarům obličeje – čímž zvýší vaši jedinečnou dokonalost.


Mapování barev a režim oslnění

Proč ztrácet čas úpravami pro zvýraznění barev, když je tu režim oslnění? Chytrý algoritmus, mapování barev, v režimu Dazzling Mode reprodukuje barvy tak, jak je vidíte: přirozeně živé, krásně živé. Už žádné matné barvy.


Buďte stále online!

Připravte se na 21,14 hodin Youtube. Zbývá jen 5 %? Posílejte zprávy na WhatsApp po dobu 1,10 hodiny, v režimu super úspory energie. Režim Super Nighttime Standby sníží spotřebu energie až o 1,32 % (v noci).


Optimalizované noční nabíjení

K našim současným bezpečnostním protokolům jsme přidali optimalizované noční nabíjení, pro řízení nočního nabíjení, zatímco Řízení teploty nabíjení řídí nabíjecí proudy. Disponuje portem USB Type-C.


Více zábavy, více rychlosti / paměť

Obsahuje velké úložiště 4 GB + 128 GB a speciálně navržený System Booster. Systémy jsou optimalizovány tak, aby vydržely déle, s rychlejším stahováním, rychlejším zpracováním, menším zpožděním a dalšími.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Oppo A54s Dual SIM 4GB/128GB Pearl Blue


Podobné produkty