Volejte
481 005 781

Blackview A80 Dual SIM 2GB/16GB Modern Red

- 500 Kč


Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6931548306252

Cena pro Vás

2 490 Kč

2 990 Kč


Výkon

Smartphone je vybaven rychlým čtyřjádrovým procesorem MediaTek MT6737 a 2 GB RAM. Pro data bylo připraveno 16 GB, což by mělo stačit na stovky fotografií a oblíbené hudby či důležitých aplikací. Nezapomnělo se ani na navigaci, protože Blackview A80 podporuje tři systémy (GPS, Glonass a Galileo), abyste se mohli vždy najít, ať jste kdekoli. Využijte také výjimečného zvuku, který na jiných telefonech této třídy nenajdete.


Displej

IPS displej s úhlopříčkou 6,2 palce (rozlišení HD+ 1.520 x 720 pixelů) byl vyroben technologií In-cell. To znamená, že se vyznačuje výjimečnou barevnou hloubkou, čistotou obrazu a vysokým jasem. Na obrazovce uvidíte vše v takových barvách, o jakých se vám dříve ani nesnilo.


Operační systém

Telefon běží na systému Android 10 GO, tj. verzi softwaru, která je přizpůsobena možnostem zařízení. Přitom není nic ztraceno z toho, co samotný systém nabízí, tedy nová gesta nebo Dark Mode. Blackview A80 je prostě zařízení, které lze potěšit, a přitom nestojí příliš mnoho.


Výkonná baterie

Smartphone je vybaven prostornou 4 200 mAh baterií, která vystačí na celodenní aktivitu.


Více je lepší - až čtyři kamery na palubě

Několik fotoaparátů na smartphonu je obvykle příslušenství, které lze nalézt v dražších zařízeních. Blackview se však bez váhání rozhodl nasadit na zadní část zařízení modelu A80 až čtyři objektivy. Včetně toho hlavního s maticí 13 MP od Sony, aby vámi pořízené fotografie byly ostré a řádně nasycené barvami. Nyní můžete fotografovat na profesionální úrovni a používat četné filtry, které jsou součástí softwaru. Zkontrolujte, jak vychází fotografie nového A80 , a budete ohromeni možnostmi zařízení.


Hladké, tenké a lehké

Nový Blackview A80 je extrémně lehký smartphone (180 gramů), který byl navržen tak, aby vám perfektně padl do ruky. Krásné tvary unibody pouzdra znamenají, že kolem tohoto zařízení nikdo lhostejně neprojde. Elegantní linie, zaoblené tvary a spousta barev na výběr. Tento model si můžete prostě zamilovat. Je také extrémně tenký, protože jeho tloušťka je pouze 8,8 milimetru.


Rychlé odemknutí

K odemčení smartphonu použijte rychlé a bezpečné metody - sken obličeje nebo čtečku otisků prstů . V obou případech můžete počítat s tím, že okamžitý přístup k vašim cenným datům zabere jen vteřinu. K odemčení zařízení si již nemusíte pamatovat heslo. Vstupte hned do světa plného zábavy.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Blackview A80 Dual SIM 2GB/16GB Modern Red


Podobné produkty