Volejte
481 005 781

Ulefone Armor 8 Pro Dual SIM 6GB/128GB Black
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6937748734161

Cena pro Vás

5 371 Kč
Vodotěsný a prachotěsný

Ulefone Armor 8 Pro je certifikován podle standardů IP68/IP69K a profilů Military Standard 810G včetně hydroizolace, prachotěsnosti, nárazů, pádů, vibrací, extrémních teplot a dalších. Je odolný proti ponoření do vody až do hloubky 1,5 metru po dobu až 30 minut a náhodnému pádu z výšky až 1,2 metru. Je to ideální zařízení postavené tak, aby zvládlo vystavení velmi vlhkému, prašnému nebo písčitému prostředí a podobnému průmyslovému prostředí, aniž by došlo ke snížení výkonu.


Vytvořeno pro širokého uživatele pracujícího v různých průmyslových odvětvích, dokonce i v extrémním prostředí


Proč je Ulefone Armor 8 Pro odolný proti nárazům?

Armor 8 Pro využívá proces dvojitého vstřikování, který je široce používán ve vojenském průmyslu, aby se stal odolným. Pevný polykarbonát, skelné vlákno nabízí vysokou pevnost a tvrdost, zatímco měkký materiál TPU poskytuje telefonu efektivní ochranu proti nárazům, žádné starosti s náhodným pádem venku.


Proč je Ulefone Armor 8 Pro vodotěsný?

Pokročilá těsnicí technologie a těsná struktura mohou účinně chránit vodu a prach před vstupem do Armor 8 Pro. Vyplňuje nevyhnutelné mezery kolem fyzických klíčů vodotěsnými fóliemi, součásti, které jsou vystaveny vnějšímu povrchu, mají také vodotěsný povlak s vysokou hustotou makro molekul.


Nejlepší Android zážitek všech dob

Ulefone Armor 8 Pro provozuje nejnovější Android 11 po vybalení z krabice, který poskytuje některé z nejnovějších způsobů ovládání soukromí, přizpůsobení telefonu a plnění úkolů. Přinese vám zcela nový zážitek z používání systému Android a poskytne vám mnoho překvapení.


Úžasná síla a oslnivá inteligence

Ulefone Armor 8 Pro je poháněn procesorem MediaTek Helio P60 AI, který v sobě ukrývá silný úder, který splní všechny vaše požadavky na zpracování. Helio P60 je vyrobeno ve výrobním procesu TSMC 12nm FinFET, což je až o 15% nižší výkon než u 14nm procesorů. Zažijte vše vysokou rychlostí s působivou konektivitou.


Větší prostor, silnější výkon

Uchovejte si všechny své oblíbené hry a optimalizujte zážitek z aplikace s 12nm čipovou sadou Helio P60 a 6 GB RAM. Uložte si až 1000 epizod svých oblíbených televizních dramat na 128 GB úložiště a přidejte až 1 TB prostřednictvím karty TF.


Vytvořte si vlastní mistrovské dílo

Zadní kamera Ulefone Armor 8 Pro je vybavena 16MP hlavním snímačem s vysokým rozlišením, 5MP makro objektivem a 2MP subkamerou. 16MP hlavní fotoaparát dokáže obnovit scenérii toho, co vidíte a máte rádi; podívejte se na ty nejjemnější detaily v životě s 5MP makro objektivem. Prozkoumejte tajemný svět s Armor 8 Pro.


Ukažte to nejlepší z vás

8MP přední kamera pečlivě uchovává vaše funkce a inteligentně upravuje osvětlení, barvu pleti a detaily textury na tváři, aby každé selfie vypadalo hezky a přirozeně.


Po celou dobu

Trávíte většinu času venku a doufáte, že má váš telefon dobrou výdrž? Ulefone Armor 8 Pro vás nikdy nezklame. Balení obsahuje 5580 mAh baterii, která vydrží déle než běžná zařízení na trhu. Umožňuje vám streamovat, hrát, chatovat a textovat hodiny s jediným plným nabitím. Podporuje 15W rychlé nabíjení, výrazně zkrátí dobu nabíjení, rychle se připravte na další výzvu.


Více než vysoké rozlišení

Armor 8 Pro má 6,1palcový displej waterdrop, dostatečně velký na to, abyste se mohli ponořit do svých oblíbených videí a her jako nikdy předtím. Poskytne vynikající optický výkon, vše, co uvidíte na obrazovce, bude živé a tak jasné, jak to jen může být. A obrazovka je s vysokou tvrdostí, odolává náhodným pádům a poškrábání.


Klávesová zkratka na míru

Ulefone Armor 8 Pro má na levé straně vlastní klávesu pro 6 funkčních zkratek nebo rychlý přístup k vaší oblíbené aplikaci. Dělá to, co chcete. Je nastaven tak, aby ve výchozím nastavení aktivoval aplikaci Zello, užíval si efektivní a ekonomickou komunikaci bez problémů, což výrazně usnadnilo komunikaci venku.


Co nás znepokojuje, je vaše pohodlí

Na Armor 8 Pro je také sada nástrojů pro aplikace, která zdůrazňuje širokou škálu aplikací, které můžete považovat za užitečné při stavbě, turistice a dalších outdoorových aktivitách.


Udělejte z vás produktivní

Armor 8 Pro nejen přežívá, ale také si zachovává produktivitu v nejnáročnějších prostředích, s dotykovým displejem, který lze použít v rukavicích* až do tloušťky 1,5 mm. Už nikdy nebudete ztrácet čas tápáním a odpovídáním na telefon.


Snadné a pohodlné

Zapomeňte na nepříjemné heslo nebo vzor a vstupte do éry rozpoznávání obličejů a odemykání otisků prstů! Pohled na obličej nebo mírné stisknutí prstu okamžitě odemkne telefon.


Usnadnění vašeho života je naší misí

Díky funkci NFC bude váš Armor 8 Pro nejen chytrým telefonem, ale i peněženkou. Můžete jej použít k nakupování, přístupu, platbám atd. Už žádné rozmanité karty.


Vždy vám ukáže cestu domů

Armor 8 Pro je vybaven trojitým navigačním systémem GPS, Glonass a Galileo, který vám poskytne přesnější určování polohy a vyšší rychlost určování polohy, pomůže s větší přesností znát vaši přesnou polohu a naplánuje trasu, abyste dosáhli svých cílů bez ohledu na to, kde se nacházíte, dokonce i na divočina.


Globální frekvenční pásma

Díky podpoře širokých frekvenčních pásem vám Ulefone Armor 8 Pro umožňuje cestovat po celém světě bez obav, s Armor 8 Pro se můžete připojit k místním mobilním sítím kdekoli na světě.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Ulefone Armor 8 Pro Dual SIM 6GB/128GB Black


Podobné produkty