Volejte
481 005 781

Blackview BL6000 Pro 5G Dual SIM 8GB/256GB Graphite Black

- 3 102 Kč


Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6931548306702

Cena pro Vás

11 888 Kč

14 990 Kč


Dokonalé řešení pro ponoření do vody či déšť

Společnost Blackview se vždy snažila nabídnout dokonalé telefonní řešení zaměřené na boj proti možnému poškození vodou, kapkami, povětrnostními vlivy a dalšími nebezpečnými prvky. Blackview BL6000 Pro je navržen tak, aby na tyto problémy reagoval přímo reformou designu telefonu a vnitřní struktury, takže jej můžete vzít kamkoli, abyste mohli dělat cokoli bez obav, jako je plavání, surfování, horolezectví atd.


Nano Molding - navržen silnější

Robustní telefony Blackview jsou známé svou vynikající vodotěsností. Abychom dramaticky zvýšili vodotěsnost, přijali jsme tentokrát zcela novou technologii - nano výlisky ve spojení s těsnící membránou, abychom vylepšili vodotěsnost BL6000 Pro na další úroveň.


Robustní kovový rám

Velká odolnost vůči každodenním pádům nebo násilí. Dost odolná, aby odolala neočekávanému.


IceMode - posuňte praktičnost do extrému

Díky funkci IceMode může Blackview BL6000 Pro normálně provádět telefon, zprávy, kontakty, kameru i při mrazivých teplotách až -30 ?, když se ostatní telefony automaticky vypnou.


MediaTek Dimensity 800

Plně integrovaná, špičková technologie 5G SoC, která poskytuje plnou podporu 2G-5G a energetickou účinnost daleko za alternativy.

8 GB RAM 256 GB ROM

Typ paměti: LPDDR4x Typ úložiště: UFS 2.1.


Podpora architektur sítě SA a NSA

- 2,3 Gbp/s stahování

- 1,25 Gbp/s nahrávání


Místo toho, aby vás stahování dvouhodinového filmu stálo 7 minut a více, můžete si nyní s 5G stáhnout jeden za méně než 10 sekund. Technicky vám to ušetří 6 minut a 50 sekund. Totéž platí pro jakékoli jiné použití telefonu. Všechno je hedvábné hladké a efektivní.


Velké úložiště pro tuny filmů, písní a velkých souborů

256 GB ROM (UFS 2.1) - 8 GB RAM (LPDDR4x)


Globální pásma 5G/4G

BL6000 Pro celosvětově podporuje 33 pásem 5G/4G. Poskytuje vám bleskurychlé připojení po celém světě a posiluje vaše podnikání pomocí výkonného nástroje a technologie, které potřebuje k efektivnímu a dokonalému řešení všeho.


48MP trojitý fotoaparát Sony IMX582


Portrét Barva

Představte nový režim Portrét - nechte jej umně zašednout na

pozadí pro portrét ve studiovém stylu.


HDR

I proti světlu je inteligentní HDR úžasné v zachycení textury, tónu pleti, sytosti barev a jednotlivých detailů, díky nimž jsou fotografie jasné.


Noční režim

S nočním režimem, který propouští o 30 procent více světla, dokáže zachytit neuvěřitelné záběry při slabém osvětlení s většími detaily ve špatně osvětleném prostředí. Fotografie, které bylo dříve obtížné zachytit - jako temná noc - nyní vycházejí ostřeji než kdy dříve.


Pod vodou

Klepněte na Pod vodou, stisknutím bočních tlačítek můžete ovládat střelbu v bazénu, i když je dotek obrazovky deaktivován pod tlakem vody.


Ultra široký

Nemůžete vmáčknout všechno do rámu? Klepnutím na položku Ultra-Wide vše vezmete.


4K 30 snímků za sekundu

Natáčení v rozlišení 4K má nyní HDR-produkuje věrnou kvalitu videa s většími detaily a plynulým pohybem.


Pokročilý displej s děrovacím otvorem - Odolný a pohlcující

Díky rozlišení 2.300 x 1.080 FHD+ a technologii incell pro vynikající čistotu a živé barvy vše reaguje a vypadá úžasně. A pokročilý 6,36palcový displej s děrovacím otvorem nabízí více obrazovky, což je méně invazivní, zejména při sledování videa na celé obrazovce nebo při hraní her.


Dlouhá výdrž baterie

I když těžíte z rychlosti 5G, rychlejší vybití baterie může být problém. Naštěstí můžete být při používání BL6000 Pro ujištěni. Velká baterie 5280 mAh se špičkovým elektrickým jádrem, spojená s pečlivou optimalizací softwaru, má sílu přežít váš den a inteligenci šetřit energii pro věci, které děláte nejčastěji.


Zůstaňte v pohodě pod tlakem

Provádění stresových úkolů, jako je hraní her na telefonu, může vést k přehřátí, které nejen zničí váš herní zážitek, ale také poškodí váš telefon. BL6000 Pro využívá technologii kapalinového chlazení a vylepšuje vnitřní proces, včetně infuze chladicího gelu, trojitého vrstvení grafitu a měděných trubek pro efektivní řízení teploty zařízení.


BL6000 Pro má boční přizpůsobitelnou klávesu pro 7 funkčních zkratek a rychlý přístup k vaší oblíbené aplikaci.

Vyhrazené funkční tlačítko přizpůsobené na jeden dotek.


Přirozené jako dýchání

Android 10 OS je chytrý, rychlý a efektivní s uživatelsky přívětivými funkcemi: minimalistické uživatelské rozhraní, vynikající ikonografie, intuitivní navigační gesta, tmavý režim šetřící energii, odstíny šedi vytvrzující ve Smombie, zásuvka pro všechny aplikace a mnoho dalšího. Všechno je rychlé, hladké a efektivní.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Blackview BL6000 Pro 5G Dual SIM 8GB/256GB Graphite Black


Podobné produkty