Volejte
481 005 781

iGET Blackview GBV7000 Pro Dual SIM Silver (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6931548304555

Cena pro Vás

6 289 Kč
Novou vlajkovou lodí outdoorových mobilní telefonů pro rok 2017 se stal model iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro, kterému předává pomyslné žezlo model iGET BLACKVIEW BV6000. Nový model iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro v sobě spojuje nejvyšší technické parametry, odolnost proti prachu a vodě (IP68), nadčasový design a podporu ultrarychlého připojení 4G/LTE. V prodeji je v barvě stříbrné.


Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro přináší velký 5.0" IPS displej s FullHD rozlišení 1 080 x 1 920 pixelů.


Displej mobilního telefonu iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro je vybaven třetí generací odolného skla Gorilla Glass 3, které přináší vyšší odolnost proti škrábancům a prasklinám způsobených ostrými předměty. Odolnost proti pádům na zem je však omezená.


Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro splňuje požadavky na krytí IP68 tj. ochrana proti vniknutí vody při potopení telefonu, před nebezpečným dotykem jakoukoliv pomůckou a před vniknutím cizích předmětů např. prachu.


Řídícím centrem mobilního telefonu iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro je osmijádrový procesor MT6750T Cortex A53 pracující na frekvenci 1.5/1.0 GHz, díky kterému můžete svižně využívat všech funkcí telefonu jako je fotoaparát, sledování videjí, internetový prohlížeč, či hraní her s grafikou na pokročilé úrovni. O grafickou část se stará čip Mali T860. Tento čip zvládne dekódování 1080p 30fps H.264 a HEVC videa a u kódování pak H.264 formát. Čip Mali T860 nabídne až o 20 % vyšší grafický výkon než čip Mali T760 přičemž spotřeba by měl být až o 30 % nižší.


S gigantickou pamětí o velikosti 4 GB bude ovládání a fungování mobilního telefonu iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro bez jakýchkoliv prodlev. Fotografie, videa, hudbu, aplikace nebo další soubory můžete uložit do opravdu nadstandardní interní paměti o velikosti 64 GB, kterou lze rozšířit o paměťové karty až na hodnotu 32 GB. Slot na microSD kartu není samostatný, je sdílený se SIM kartami tzn. že do telefonu vložíte 2x nanoSIM karty nebo 1x nanoSIM kartu a 1x microSD kartu.


Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro disponuje dvojicí fotoaparátů. Zadní (hlavní) fotoaparát snímá rozlišením 16.0 Mpx* a disponuje automatickým zaostřením. Zadnímu fotoaparátu sekunduje přední fotoaparát s rozlišením 13.0 Mpx*. Na boku mobilního telefonu iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro se nachází tlačítko pro přímé spuštění fotoaparátu a rychlého vytvoření fotky.


Objektiv fotoaparátu mobilního telefonu iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro je potažený modrým filmem pro lepší ochranu čočky proti otiskům prstů a prachu.


Pokud Vás již nebaví nošení dvou telefonů (soukromý + pracovní), uvítáte jistě podporu DUAL SIM. Do iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro lze tedy vložit a plně využívat 2 nanoSIM karty najednou.


Celokovový rámeček zajišťuje dostatečnou tuhost celé konstrukce telefonu iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro.


Baterie o kapacitě 3 500 mAh zajistí velmi dlouhou výdrž telefonu jak v pohotovostním režimu, tak při plném využití. Součástí balení je 5 V/2 A napájecí adaptér, který pomocí funkce rychlonabíjení nabije mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro do cca. 4 hodin.


Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro podporuje navigaci pomocí GPS satelitů. Vedle běžného GPS mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro umí spolupracovat s navigačním systémem GLONASS. Cestování nebo nalezení cesty k oblíbené destinaci tak bude mnohem jednodušší a rychlejší.


Odolný telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro disponuje moderním zabezpečení telefonu pomocí rozpoznání otisků prstů. Odemknutí pomocí rozpoznání otisků prstů je rychlejší a bezpečnější než zadávání číselného kódu nebo znaku.


Outdoorový telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro disponuje také Wi-Fi připojením na 2.4 GHz a 5 GHz, díky kterému můžete surfovat na internetu, mailovat či sdílet svoje informace na sociálních sítích. Jako další konektivity zde nalezneme Bluetooth ve verzi 4.0. Pro internetové nadšence mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro přináší rychlé datové přenosy 4G / LTE na všech mobilními operátory používaných frekvencích, které umožní plně využívat všech možností internetu s luxusní rychlostí.


iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro jako jeden z prvních mobilních telefonů je vybaven USB-C portem, který se vyznačuje rychlejším nabíjením, ale hlavně snazší obsluhou neboť již není nutné správně směrovat nabíjecí konektor do zdířky v telefonu.


Dále pak vedle klasických ovládacích tlačítek má i jedno tlačítko navíc, které je programovatelné a můžete mu tak přiřadit nejčastěji používanou funkci jako fotografování, nahrávání zvuku, zapnutí svítilny atd. Ovládání telefonu pomocí gest je také přítomno + další vychytávky, které zrychlý a zjednoduší používání mobilního telefonu iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro.


Pomocí funkce OTG je možné používat mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro jako záložní nabíječku pro další zařízení.


Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro pracuje s operačním systémem Android ve verzi 6.0 (s možností pozdějšího upgrade na Android 7.0), který vyniká svou stabilitou chodu a díky ikonovému menu také svou jednoduchostí, kterou si oblíbí téměř každý.


Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro obsahuje již v základu balíček přednastavených aplikací, které ulehčí základní práci s mobilním telefonem, jako je brouzdání po internetu, prohlížení fotek a videí apod. A pro všechny ostatní, kterým nebudou předinstalované aplikace stačit, je připraven plnohodnotný přístup do Obchodu Play, který v současnosti čítá přes stovky tisíc různých aplikací.


Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro je možné aktualizovat pomocí FOTA a udržovat si tak Android neustále aktuální. Aktualizaci mobilního telefonu iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro naleznete v Nastavení - Informace o telefonu - Aktualizace systému. V případě dostupnosti nové aktualizace vás bude mobilní telefon informovat.


Obsah balení

1x mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV7000 Pro stříbrný

1x sluchátka

1x USB-C – USB kabel pro připojení k PC k nabíječce

1x napájecí adaptér s USB

1x redukce microUSB - USB

1x fólie na displej

1x uživatelský manuál v CZ/SK/DE/EN/PL - ke stažení ZDE

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí iGET Blackview GBV7000 Pro Dual SIM Silver (CZ Distribuce)


Podobné produkty