Volejte
481 005 781

Blackview BV5100 Dual SIM 4GB/64GB Green

- 719 Kč


Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.


Cena pro Vás

4 771 Kč

5 490 Kč


Blackview BV5100 je spolehlivý smartphone do kapsy každého cestovatele nebo pracanta, který tráví svůj čas na místech, kde obyčejný telefon nepochodil. Blackview BV5100 totiž vydrží fungovat i v tom nejnáročnějším prostředí.


Zvládne pořádnou zátěž

Na první pohled je vidět, že jedná o odolný smartphone, který je svou sofistikovanou konstrukcí připravený čelit nejrůznějším výzvám. Důkladné opláštění zaručuje telefonu bezpečnost před pádem, prachem i vodou. Kvalitní polyuretanové potažení, zesílené rohy a hermetická dutina poskytují telefonu certifikované krytí IP68/IP69K.


Displej se super ochranou

Prostorný 5,7“ displej je stejně tak chráněn odolným sklem Corning Gorilla Glass, které displej chrání před nechtěnými škrábanci a prasklinami. Na něm si pohodlně zobrazíte svou polohu za pomoci čtyř nejužívanějších geolokačních systémů GPS, Glonass, Galileo a BeiDou.


Jde i bez kabelů

Opravdu velkorysá kapacita baterie 5.580 mAh vám zaručí dostatek energie na několikadenní provoz. Trvale zapnutá navigace vám tak s klidem vydrží po celý den. Při dobíjení pak můžete využít i bezdrátové Qi cívky, která umožňuje dobíjet telefon bezdrátově s až 10W výkonem.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Blackview BV5100 Dual SIM 4GB/64GB Green


Podobné produkty