Volejte
481 005 781

Blackview BV9800 Pro Dual SIM 6GB/128GB Orange

- 1 532 Kč


Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6931548306047

Cena pro Vás

11 258 Kč

12 790 Kč


Získejte superschopnost vidět teplo ve dne i v noci

Je velmi cool, když vidíte teplo! BV9800 Pro vám tuto schopnost dává. BV9800 Pro má vestavěnou termovizní kameru FLIR® Lepton®, která lokalizuje zdroj tepla a převádí jej do termosnímku, který můžete vidět a měřit. Je to užitečné a někdy se ukáže, že je to váš nástroj pro přežití v divočině.  • Snadno odhalte dobře maskovaná zvířata pro fotografování divoké zvěře.

  • Najděte členy své skupiny i v nejtemnější noci.

  • Zkontrolujte, zda nedoutnají ohně, abyste zajistili klidný spánek.

  • Je to divoké zvíře mimo váš stan nebo jen váš pes?


IP68 & IP69K & MIL-STD-810G - Postaveno tak, aby zvládlo drsné prostředí

BV9800 Pro je ultra odolný smartphone, který je silný, odolný a spolehlivý. Bez ohledu na to, kdy ho zachytí liják nebo spadne na hrubý betonový povrch nebo bahnité cesty, zůstane neporušený a nezraněný.  • Vodotěsné do 1,5 m po dobu 30 minut

  • Odolné proti pádu z výšky 1,5 m

  • 360° všestranná prachotěsnost


Sony 48MP zadní fotoaparát bestie, vynikající v každém detailu

Zadní fotoaparát Sony 48MP poháněný umělou inteligencí odhaluje životní drama, texturu, barvy a krásu na každé fotografii, která vám vyrazí dech.


16MP přední fotoaparát zkrášlí selfie přirozeněji

Posuňte své selfie na novou úroveň díky 16MP přednímu fotoaparátu. Funkce AI Face Beauty ještě více vylepší rysy vašeho obličeje s jasností a jemností.


Režim Nightshot, zachyťte tajemnou noc

Blackview BV9800 Pro bez námahy sleduje fotografování při slabém osvětlení a v noci. Představuje neuvěřitelný obraz v každém prostředí, i když denní světlo slábne a přichází noc.


Impozantní procesor Helio P70 - 6GB RAM + 128GB ROM

Blackview BV9800 Pro, poháněný osmijádrovým procesorem AI Master Helio P70 a výkonnou 6GB RAM, zvládá multitasking vysokou rychlostí, poskytuje plynulou odezvu a bleskově rychlý herní zážitek. 128GB ROM poskytuje masivní úložiště pro spoustu her, fotografií, filmů a hudby.


Baterie 6580 mAh, 35denní pohotovostní doba

Máte už dost toho, že vás telefon zklamal častým nabíjením? BV9800 Pro nebude. Pouhé jedno nabití vašeho BV9800 Pro vám poskytne 30 hodin přehrávání hudby.


Android 9 Pie - chytřejší a rychlejší

Android 9 Pie využívá sílu umělé inteligence, aby vám z telefonu poskytl více. Je chytřejší, rychlejší a přizpůsobí se vám podle toho, jak telefon používáte, a učí se vaše preference za pochodu. Slíbí se, že vaše zkušenosti budou postupem času lepší a lepší, a díky tomu věci běží hladce.


Bezdrátové nabíjení - Žádné kabely, žádný nepořádek

Blackview BV9800 Pro podporuje bezdrátové nabíjení, abyste si ušetřili práci s nepořádnými kabely – stačí jej položit na nabíjecí podložku a sledovat, jak se vše rozsvítí. Poskytuje vám maximální svobodu od kabelů k nabíjení, když jste na cestách.


GPS & GLONASS & BEIDOU - Výkonná navigační schopnost

Blackview BV9800 Pro je vybaven navigačními systémy s trojitým režimem GPS a GLONASS a BEIDOU a nabízí vynikající přesnost navigace. Je to užitečné zejména při průzkumu džungle nebo jiného složitého terénu.


Měření nadmořské výšky pomocí vestavěného barometru

Pro lidi, kteří mají rádi turistiku nebo horolezectví, vám BV9800 Pro pomůže zmapovat váš pokrok měřením nadmořské výšky pomocí vestavěného senzoru tlaku vzduchu.


Rozpoznávání otisků prstů a tváře, odemknutí za 0,1 s

BV9800 Pro poskytuje dva inteligentní a jednoduché způsoby odemykání telefonu – otisk prstu a obličej, již není třeba zadávat heslo nebo kreslit složitý vzor.


6,3" FHD+ Waterdrop obrazovka vám slibuje pohlcující vizuální zážitek

Udělejte na sebe dojem s pohlcujícím 6,3palcovým FHD+ displejem typu waterdrop. Ve chvíli, kdy odemknete obrazovku, si okamžitě vychutnáte vynikající čistotu a živé barvy a ponoříte se do svého vlastního světa.


Globální podpora LTE, ideální pro cestování po celém světě

Global LTE Support Blackview BV9800 Pro může fungovat v různých zemích a časových pásmech a s většinou mezinárodních a místních bezdrátových operátorů. Vždy zůstaňte ve spojení, ať jste kdekoli.


Bezhotovostní život s bezpečným NFC

Multifunkční funkce NFC u BV9800 Pro vám umožní pohodlně používat Google Pay, kupovat jízdenky na veřejnou dopravu a odesílat soubory do jiných telefonů.


Funkce vysílačky, Push to Talk kdykoli a kdekoli

BV9800 Pro má programovatelné boční tlačítko pro použití funkce vysílačky. Poskytuje vám bezpečnou, spolehlivou a pohodlnou komunikaci.


Podpora infračerveného dálkového ovládání

Blackview BV9800 Pro podporuje funkci infračerveného dálkového ovládání. Umožňuje odesílat příkazy prostřednictvím infračervených paprsků do jiného zařízení, jako je televize, set-top box nebo stereo, které je kompatibilní s IR dálkovými ovladači. Jednoduché a snadné použití, snadno začít i pro starší a děti.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Blackview BV9800 Pro Dual SIM 6GB/128GB Orange


Podobné produkty