Volejte
481 005 781

Blackview BV9900 Pro Dual SIM 8GB/128GB Silver
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 6931548306016

Cena pro Vás

16 999 Kč
Thermal by FLIR - Ultimatní nástroj pro odstraňování problémů

Solidní nástroj prediktivní údržby, na který se můžete spolehnout při odstraňování problémů od mechanického zařízení a elektrických systémů, HVAC, instalatérství, zemědělství až po požáry, záchranáře a záchranné složky. Zjistěte a opravte poruchy nebo ztráty dříve, než k nim dojde. Tím se sníží některé zbytečné opravy.  • Elektrické revize

  • HVAC

  • Instalatérství

  • Zemědělství

  • Venkovní

  • Hasiči, záchranáři, první zasahující


Tri-Proof, připraven odolat neočekávanému!

Blackview BV9900 Pro je ultra odolný, ultraspolehlivý odolný smartphone s termovizní kamerou postavený pro intenzivní venkovní použití a nejnebezpečnější prostředí. Je výjimečně odolný proti poškození pádem, ponořením do vody a spláchnutí, otřesům a nárazům.


Představujeme IceMode - Velký krok vpřed v odolnosti proti chladu

Díky naší nejnovější inovaci dokáže odolné zařízení přežít i extrémnější teploty. Termovizní smartphone Blackview BV9900 Pro může stále vykonávat 4 základní funkce telefonu, když je teplota až -30 ?. Stanovili jsme nový standard odolnosti vůči chladu pro průmysl odolných smartphonů.


AI Master MediaTek Helio P90 - 8GB RAM 128GB ROM

Blackview BV9900 Pro obsahuje špičkový procesor pro rychlý a spolehlivý provoz MediaTek Helio P90. S 8GB LPDDR4X RAM a 128GB úložištěm UFS2.1 vyniká BV9900 Pro v multitaskingu.


Ultra čistý fotoaparát Sony 48MP, podpora 4K

48MP ultra čistý fotoaparát Sony poskytuje super vysoké rozlišení a podporu 4K a spolu se špičkovými algoritmy Helio P90 AI je každý detail zachycen s pozoruhodnou čistotou, i když je natočen ze vzdáleného nebo vysokého úhlu pohledu. S 15 režimy AI automaticky upravuje hloubku ostrosti a barevný tón pro úžasné snímky.


Režim Super Night Shot - Zachyťte tajemnou noc

Díky technologii MediaTek Helio P90 AI-NR pro fotografování při slabém osvětlení, 1/2" velký obrazový snímač a velkou clonu F/1,79 posouvá Blackview BV9900 Pro zážitek z nočního fotografování na novou úroveň a přináší vám jasné a jasné snímky i při špatném osvětlení. podmínky.


16MP selfie kamera - Vydejte ze sebe to nejlepší

Prozkoumejte nový režim FaceCute, Portrét na BV9900 Pro. 16MP přední selfie kamera řízená umělou inteligencí nabízí efekt bokeh a upravuje tón vaší pleti na základě okolních světelných podmínek tak, aby poskytoval vysoce kvalitní selfie. Budete se divit, jak skvěle vypadáte.


Corning Gorilla Glass 5 Odolné a pohlcující FHD+ Waterdrop Screen

Udělejte na sebe dojem uměleckým, ale odolným displejem FHD+ s vodní kapkou. Když odemknete obrazovku, okamžitě si užijete vynikající čistotu a živé barvy. Je chráněno sklem Corning Gorilla Glass 5 a odolává každodenním pádům a poškrábání.


Globální LTE pásma a duální 4G VoLTE Go-to Choice pro cestování po celém světě

Blackview BV9900 Pro podporuje 38 globálních pásem. Bez ohledu na cíl vaší cesty se se svým BV9900 Pro můžete připojit k místním mobilním sítím kdekoli na světě. Podporuje také 4G VoLTE v obou slotech současně – užijte si rychlejší přenos dat, nižší spotřebu energie a spolehlivější připojení.


Delší životnost baterie, multitasking s jistotou

Baterie s kapacitou 4380 mAh vám umožňuje využívat inteligentní systém řízení spotřeby vylepšené čipové sady, který poskytuje výjimečnou výdrž baterie i při extrémním používání. Snadné použití a pohodlné 18W kabelové a 10W bezdrátové rychlé nabíjení.


Rozsáhlé schopnosti ve štíhlém těle

Blackview BV9900 Pro obsahuje nejnovější vlastnosti a funkce v tenkém provedení. Monitor srdečního tepu, barometr, navigační systémy GPS, GLONASS, BeiDou a Galileo vše na dosah ruky.


NFC a boční tlačítka

Multifunkční NFC Blackview BV9900 Pro vám umožňuje pohodlně používat Google Pay, kupovat jízdenky na veřejnou dopravu a sdílet soubory s jinými smartphony.


Vyhrazené tlačítko One Touch Customized Function Button

Blackview BV9900 Pro obsahuje technologii bočního snímače otisků prstů pro plynulé odemykání a boční přizpůsobitelné tlačítko pro 7 funkčních zkratek nebo rychlý přístup k vaší oblíbené aplikaci.


Android 10 přirozený jako dýchání

Android 10 Os je chytrý, rychlý a efektivní s uživatelsky přívětivými funkcemi: minimalistický Ul, vynikající ikonografie, intuitivní navigační gesta, úsporný tmavý režim a mnoho dalšího. Vše je rychlé, plynulé a efektivní.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Blackview BV9900 Pro Dual SIM 8GB/128GB Silver


Podobné produkty