Volejte
481 005 781

Doogee Doogee S88 PRO Dual SIM 6GB/128GB Green (CZ Distribuce)
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: DGE000562
EAN: 6924351668440

Cena pro Vás

6 990 Kč
Doogee S88 PRO

Doogee vám vždy přináší ty nejodolnější a nejsilnější modely, modely, které vám pomohou v dobrodružství a které vás budou bavit. Nový Doogee S88 Pro je navržen tak, aby vám umožnil prožít ta nejlepší dobrodružství, abyste se mohli dostat ze své komfortní zóny a získat vše, co chcete. Posunete všechny své limity a nic vás nezastaví. Je to jeden z nejpozoruhodnějších modelů, které najdete. S enormní silou, veškerým odporem, který potřebujete, a trojitou zadní kamerou, je ideálním modelem pro vaše potěšení. Pokračujte v čtení a budete vědět, proč je to tak zajímavé.

Nejodolnější a nejpozoruhodnější model

Protože to, co hledáte, je odolný a velkolepý model jako několik dalších a jste na správném místě. Tento nový model Doogee je jedním z nejlepších, které najdete, navržený tak, abyste mohli žít dobrodružství a nikdy nezklamali s jeho velkým odporem. Tento model má certifikát IP68 / IP69K, který jej definuje jako jeden z nejodolnějších modelů odolných proti prachu a vodě. Můžete jej použít při všech svých dobrodružstvích nebo při práci. Tento model má 6,3 "obrazovku a rozlišení Full HD + pro skvělou kvalitu obrazu. Je to jeden z nejlepších modelů, které najdete, a je dodáván s Corning Gorilla Glass 5.

Bezkonkurenční síla

Velkolepá obrazovka, která má také vše, co potřebujete, abyste neměli žádné problémy. S novým procesorem MediaTek Helio P70 zvládnete jakýkoli úkol. Je to jeden z nejpozoruhodnějších modelů, jaké kdy najdete. Dodává se s 6 GB RAM a úložnou kapacitou 128 GB, jednou z největších, kterou najdete. Díky slotu pro SD kartu budete moci rozšířit jeho kapacitu. Jeden z nejpozoruhodnějších modelů, který v tuto chvíli najdete.

Trojitá zadní kamera - úžasné nastavení

Díky funkcím je jedním z nejpozoruhodnějších modelů, které najdete. Model, který má trojitý zadní fotoaparát tvořený 21 MP snímačem SONY, který vám umožní pořídit všechny potřebné fotografie. A je to ještě lepší, protože má 8 MP širokoúhlý objektiv, který vám umožní pořizovat všechny druhy krajinných a skupinových fotografií. Aby všechny vaše fotografie vypadaly ještě lépe, máte také 8MP snímač se snímačem hloubky (režim na výšku). Jeden z nejpozoruhodnějších modelů. A na přední straně je 16 MP snímač Samsung, který vám poskytne vše, co potřebujete, abyste si mohli vychutnat ty nejpozoruhodnější selfie. Je to jeden z nejkompletnějších modelů, které najdete.

Obrovská baterie

Konečně je to jeden z nejpozoruhodnějších modelů pro vaše dobrodružství. Můžete strávit dny bez nutnosti nabíjení, protože tento model má obrovskou 10 000 mAh baterii, která vám umožní získat vše, co chcete. Aby bylo zajištěno, že můžete bez problémů nakupovat, má čip NFC. Je to jeden z nejpozoruhodnějších modelů, které najdete se snímačem otisků prstů, kompasem a barometrem. Nejpozoruhodnější model, který najdete. Poháněno operačním systémem Android 10 (Q).

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Doogee Doogee S88 PRO Dual SIM 6GB/128GB Green (CZ Distribuce)


Podobné produkty