Volejte
481 005 781

SONY F8331 Xperia XZ Platinum (CZ Distribuce)

Dostupnost: Vyprodáno

SONY F8331 Xperia XZ Platinum (CZ Distribuce) je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:Sony F8331 Xperia XZ Platinum (CZ Distribuce) je to nejlepší ze světma chytrých telefonů. Sony nabitý vyladěnými technologiemi a vybavený profesionálním fotoaparátem, chytrou správou baterie a zjednodušenými funkcemi, které se přizpůsobí podle vás. A to všechno s klasickým designem od Sony.


Fotoaparát s trojnásobnou ostrostí

Sony Xperia XZ je vybavený vyladěnými fotografickými funkcemi, které znáte z ostatních smartphonů Xperia. Doplnili jsme je o technologii trojitého snímání obrazu, která umožňuje analyzovat, přizpůsobit a pořídit dokonalé snímky i v těch nejnáročnějších podmínkách.


Fotografujte pohyblivé objekty v jakémkoli světle bez rozmazání

Ty nejlepší okamžiky v životě jsou často prchavé. Sony F8331 Xperia XZ vám umožní zachytit statické i pohyblivé chvilky, ještě než ta pravá zmizí v nenávratnu. Díky výkonu obrazového snímače a laserového automatického ostření můžete ostře vyfotografovat pohyb až do nejmenších detailů, a to i při nízském osvětlení.


Věrné barvy v každém světle

Snímač RGBC-IR zaručuje dokonale věrné barvy, v místnosti i na přímém slunci. Analyzuje světelné podmínky, přizpůsobí se jim a vyladí barvy přesně tak, jak je vidíte. Fotografie můžete hned sdílet – už nebudou potřebovat žádná vylepšení.


Dokonalý pro život

Klasický design telefonu Sony Xperia XZ vám lehce vklouzne do života. Měkce zaoblený tvar se dobře drží a úžasné barvy dokonale zapadnou do vašeho stylu.


Je to jenom voda

Díky voděodolné konstrukci Sony už voda není důvod ke starostem. Sony Xperia XZ vydrží více než jen pár cákanců, které k životu prostě patří. Můžete tedy pustit z hlavy obavy z náhodného polití nebo z nečekaného lijáku a to díky certifikaci IP68


Adaptivní nabíjení

Nabíjení se může na baterii negativně projevit, ale Sony Xperia XZ na rozdíl od většiny smartphonů využívá inteligentní nabíjení a zabraňuje tak ztrátě kapacity baterie. Naučí se, jakým způsobem nabíjíte, a přizpůsobí se tomu. Výsledkem je dvojnásobná životnost baterie.


*Smartphone Xperia XZ je odolný proti vodě a prachu, nemusíte se tedy bát procházky v lijáku nebo opláchnutí bláta v umyvadle, ale pamatujte: kryty všech konektorů a slotů musí být pevně uzavřeny. Vyvarujte se však úplnému ponoření zařízení a jeho vystavení slané či chlorované vodě nebo kapalinám jako jsou nápoje a chemikálie. Nesprávným používáním zařízení ztrácí záruka platnost. Zařízení má hodnocení třídy krytí IP65/68. Další informace viz www.sonymobile.com/waterresistant. Upozorňujeme, že Xperia XZ má pro datové připojení a nabíjení konektor USB bez krytky. Tento konektor USB musí být před nabíjením nebo připojením k jinému zařízení zcela suchý.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí SONY F8331 Xperia XZ Platinum (CZ Distribuce)