Volejte
481 005 781

Oppo Find X2 Pro 5G 12GB/512GB Orange
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.


Cena pro Vás

21 976 Kč
Oppo Find X2 Pro


Dokonalý 5G audiovizuální zážitek

Představujeme Find X2 Pro pro filmový zážitek jako na dlani. Předefinujte způsob, jakým vidíte svět, s neuvěřitelně hladkou 120Hz QHD + barevnou obrazovkou Ultra Vision Vision a duálními stereofonními reproduktory Dolby Atmos®

Odkryjte obrazovku Ultimate

Vychutnejte si 6,7-palcový displej QHD + OLED s filmovou kvalitou True Billion Color, který vám umožní plynulé přehrávání a upgrade vašeho zážitku ze sledování až na obnovovací frekvenci 120 Hz s podporou obsahu HDR (vč. Netflix HDR10).

Odhalte Ultimate Camera

Zachyťte své příběhy pomocí 12bitového snímání s barevnou hloubkou, které může přímo odesílat data RAW s využitím funkcí 100% zaostřování pixelů nové generace. Navržen tak, aby posunul výkon při fotografování v různých scénářích, včetně noční scény, širokoúhlého záběru, teleobjektivu a videa na vyšší standardy.

Odhalte maximální rychlost

Objevte nové způsoby sdílení na 5G s rychlejšími rychlostmi nabíjení, které plně nabijí baterii s dlouhou životností 4260 mAh během 38 minut nebo 40% za 10 minut, poháněnou procesorem Qualcomm 865 Snapdragon Dual Mode 5G pro nejplynulejší připojení.

Výhody produktu:

Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Oppo Find X2 Pro 5G 12GB/512GB Orange


Podobné produkty