Volejte
481 005 781

Apple iPhone 11 Pro 64GB Gold
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 1901993891998

Cena pro Vás

25 217 Kč
A nyní verze Pro!

Revoluční trojitá fotosoustava se spoustou nových možností bez zbytečných složitostí. Obrovský skok ve výdrži baterie. Geniální čip, který naplno využívá strojové učení a posouvá hranice nového iPhonu. Tenhle iPhone je tak výkonný, že dostal nové jméno - Pro!


Profesionální fotoaparáty

Překonány hned třikrát! První fotosoustava, která spojuje dokonalou technologii s legendární jednoduchostí iPhonu. Nyní je scéna zachycena až 4x více a to i při slabém světle. Natáčí nejkvalitnější video ze všech telefonů a má na jeho úpravy ty nejlepší nástroje jako na fotky.


Ultraširokoúhlý fotoaparát • Ohnisková vzdálenost 13mm

 • Clona f/2,4

 • 5členný objektiv

 • 120° zorné pole

 • až 4x širší záběr

 • 12MPx snímač


Širokoúhlý fotoaparát • Ohnisková vzdálenost 26 mm

 • Clona f/1,8

 • 6členný objektiv

 • Optická stabilizace obrazu

 • 100% Focus Pixels

 • Nový 12MP snímač


Fotoaparát s teleobjektivem • Ohnisková vzdálenost 52 mm

 • Větší clona f/2,0

 • 6členný objektiv

 • Optická stabilizace obrazu

 • 2× optický zoom

 • 12MP snímač


Širší úhel pohledu. iPhone 11 Pro má čtyřnásobný rozsah optického zoomu, od teleobjektivu až po nový ultraširokoúhlý fotoaparát.


Elegantní prostředí, které má hloubku. V zorném poli nyní vidíte i to, co se děje mimo záběr a můžete to klepnutím zachytit. Když mezi Vás a subjekt nevstupuje nic kromě nového, minimalistického písma rozhraní fotoaparátu, můžete se plně soustředit na focenou scénu.


4K video - Vyfoťte - Otočte - Přibližte - Ořízněte - Sestříhejte - Nasviťte - Dolaďte

iPhone 11 Pro natáčí nádherně věrná videa s jemnými detaily a plynulým pohybem. Díky ohromnému výpočetnímu výkonu zachycuje 4K video s rozšířeným dynamickým rozsahem a kinematografickou stabilizací videa – při 60 snímcích za sekundu. A protože snímá čtyřikrát větší záběry a má nové šikovné nástroje na editaci, máte na něm i větší tvůrčí kontrolu.


Noční režim

V potemnělých místech a to i na plážích zalitých měsíčním svitem dělá nový noční režim pomocí inteligentního softwaru a čipu A13 Bionic pěkné snímky, jaké na iPhonu ještě nebyly možné. A dělá je úplně automaticky. Dalším experimentováním s ručním ovládáním pak můžete zdůraznit detaily nebo potlačit šum.


Smart HDR

Další generace zvýrazňuje vyspělými algoritmy jasné a tmavé detaily na snímcích. Taky teď pomocí strojového učení rozpoznává obličeje a inteligentně je přisvěcuje. iPhone 11 Pro tak automaticky dolaďuje detaily subjektu i pozadí. To neumí ani některé digitální zrcadlovky.


Super Retina XDR. V ostrém kontrastu

Displej má ne jednu, ale dvě vynikající hodnoty jasu. A dobře ví, kdy kterou použít. Venku na slunci se rozzáří jasem až 800 nitů, aby člověk dobře viděl při focení nebo vyřizování záležitostí za chodu. A při prohlížení obsahu s extrémním dynamickým rozsahem září jasem až 1200 nitů. Je to jako mít na telefonu Pro Display XDR.


Vyspělý čip - Apple A13 Bionic

Celý čip A13 Bionic byl vyvinut s důrazem na strojové učení. Proto iPhone dokáže věci, které žádný jiný telefon nesvede. Rychlostí, výkonem a inteligencí má před všemi ostatními čipy pořádný náskok.


64bitová architektura Fusion

Výkonnostní jádra zpracovávají složité úlohy rychleji než kdy dřív, zatímco o běžné záležitosti se starají speciální úsporná jádra. Taková konfigurace umožnila obrovský skok ve výdrži baterie.


Nejrychlejší CPU

Dvě výkonnostní jádra CPU jsou až o 20 % rychlejší a odebírají až o 40 % méně energie. A čtyři úsporná jádra jsou až o 20 % rychlejší a odebírají až o 25 % méně energie.


Nejrychlejší GPU

Grafický čip Apple je až o 20 % rychlejší a spotřebovává až o 30 % méně energie. Výborně zvládá náročné hry a nejnovější aplikace s rozšířenou realitou.


Další pecky:

- IP68 voděodolnost až 30 minut v hloubce do 4 metrů

- Odolnost proti polití tekutinou, jako je káva, čaj nebo limonáda

- Odolnost proti prachu díky preciznímu utěsnění


iPhone 11 Pro je první telefon s ultraširokopásmovou technologií pro vnímání prostoru. Nový čip Apple U1 pomocí ultraširokopásmové technologie dokáže přesně lokalizovat jiná zařízení Apple se stejným čipem.


Díky U1 a iOS 13 teď můžete iPhone namířit na jiný iPhone, AirDrop ho upřednostní a hned můžeš sdílet.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Apple iPhone 11 Pro 64GB Gold


Podobné produkty