Volejte
481 005 781

Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Silver
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

EAN: 1901993813532

Cena pro Vás

26 751 Kč
A nyní verze Pro!

Revoluční trojitá fotosoustava se spoustou nových možností bez zbytečných složitostí. Obrovský skok ve výdrži baterie. Geniální čip, který naplno využívá strojové učení a posouvá hranice nového iPhonu. Tenhle iPhone je tak výkonný, že dostal nové jméno - Pro!


Profesionální fotoaparáty

Překonány hned třikrát! První fotosoustava, která spojuje dokonalou technologii s legendární jednoduchostí iPhonu. Nyní je scéna zachycena až 4x více a to i při slabém světle. Natáčí nejkvalitnější video ze všech telefonů a má na jeho úpravy ty nejlepší nástroje jako na fotky.


Ultraširokoúhlý fotoaparát • Ohnisková vzdálenost 13mm

 • Clona f/2,4

 • 5členný objektiv

 • 120° zorné pole

 • až 4x širší záběr

 • 12MPx snímač


Širokoúhlý fotoaparát • Ohnisková vzdálenost 26 mm

 • Clona f/1,8

 • 6členný objektiv

 • Optická stabilizace obrazu

 • 100% Focus Pixels

 • Nový 12MP snímač


Fotoaparát s teleobjektivem • Ohnisková vzdálenost 52 mm

 • Větší clona f/2,0

 • 6členný objektiv

 • Optická stabilizace obrazu

 • 2× optický zoom

 • 12MP snímač


Širší úhel pohledu. iPhone 11 Pro má čtyřnásobný rozsah optického zoomu, od teleobjektivu až po nový ultraširokoúhlý fotoaparát.


Elegantní prostředí, které má hloubku. V zorném poli nyní vidíte i to, co se děje mimo záběr a můžete to klepnutím zachytit. Když mezi Vás a subjekt nevstupuje nic kromě nového, minimalistického písma rozhraní fotoaparátu, můžete se plně soustředit na focenou scénu.


4K video - Vyfoťte - Otočte - Přibližte - Ořízněte - Sestříhejte - Nasviťte - Dolaďte

iPhone 11 Pro natáčí nádherně věrná videa s jemnými detaily a plynulým pohybem. Díky ohromnému výpočetnímu výkonu zachycuje 4K video s rozšířeným dynamickým rozsahem a kinematografickou stabilizací videa – při 60 snímcích za sekundu. A protože snímá čtyřikrát větší záběry a má nové šikovné nástroje na editaci, máte na něm i větší tvůrčí kontrolu.


Noční režim

V potemnělých místech a to i na plážích zalitých měsíčním svitem dělá nový noční režim pomocí inteligentního softwaru a čipu A13 Bionic pěkné snímky, jaké na iPhonu ještě nebyly možné. A dělá je úplně automaticky. Dalším experimentováním s ručním ovládáním pak můžete zdůraznit detaily nebo potlačit šum.


Smart HDR

Další generace zvýrazňuje vyspělými algoritmy jasné a tmavé detaily na snímcích. Taky teď pomocí strojového učení rozpoznává obličeje a inteligentně je přisvěcuje. iPhone 11 Pro tak automaticky dolaďuje detaily subjektu i pozadí. To neumí ani některé digitální zrcadlovky.


Super Retina XDR. V ostrém kontrastu

Displej má ne jednu, ale dvě vynikající hodnoty jasu. A dobře ví, kdy kterou použít. Venku na slunci se rozzáří jasem až 800 nitů, aby člověk dobře viděl při focení nebo vyřizování záležitostí za chodu. A při prohlížení obsahu s extrémním dynamickým rozsahem září jasem až 1200 nitů. Je to jako mít na telefonu Pro Display XDR.


Vyspělý čip - Apple A13 Bionic

Celý čip A13 Bionic byl vyvinut s důrazem na strojové učení. Proto iPhone dokáže věci, které žádný jiný telefon nesvede. Rychlostí, výkonem a inteligencí má před všemi ostatními čipy pořádný náskok.


64bitová architektura Fusion

Výkonnostní jádra zpracovávají složité úlohy rychleji než kdy dřív, zatímco o běžné záležitosti se starají speciální úsporná jádra. Taková konfigurace umožnila obrovský skok ve výdrži baterie.


Nejrychlejší CPU

Dvě výkonnostní jádra CPU jsou až o 20 % rychlejší a odebírají až o 40 % méně energie. A čtyři úsporná jádra jsou až o 20 % rychlejší a odebírají až o 25 % méně energie.


Nejrychlejší GPU

Grafický čip Apple je až o 20 % rychlejší a spotřebovává až o 30 % méně energie. Výborně zvládá náročné hry a nejnovější aplikace s rozšířenou realitou.


Další pecky:

- IP68 voděodolnost až 30 minut v hloubce do 4 metrů

- Odolnost proti polití tekutinou, jako je káva, čaj nebo limonáda

- Odolnost proti prachu díky preciznímu utěsnění


iPhone 11 Pro je první telefon s ultraširokopásmovou technologií pro vnímání prostoru. Nový čip Apple U1 pomocí ultraširokopásmové technologie dokáže přesně lokalizovat jiná zařízení Apple se stejným čipem.


Díky U1 a iOS 13 teď můžete iPhone namířit na jiný iPhone, AirDrop ho upřednostní a hned můžeš sdílet.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Silver


Podobné produkty