Volejte
481 005 781

Apple iPhone 8 Plus 128GB Gold

Dostupnost: Vyprodáno

Apple iPhone 8 Plus 128GB Gold je pro velký zájem momentálně nedostupný.

Pokud jste si nevybrali z podobných produktů, kontaktujte nás!

Kontaktovat


Podobné produkty skladem:Nástupce iPhone 7 byl představen! A jedná se o další evoluci v řadě iPhone. Elegantní skleněná konstrukce a vyšší výkon s bezdrátovým dobíjením, to je základěm nového modelu. Apple A11 Bionic - to je nový procesor, který vyvíjí tolik síly, že bez problémů zvládá i aplikace rozšířené reality. A spolu se skvělým fotoaparátem z řady 7 je nyní ještě lepší.


Luxusní design a zpracování

iPhone 8 Plus se oblékl do úplně nového kabátu a je dost luxusní. Linie hrany telefonu obepíná precizně vypracovaný kovový rám, do kterého je z přední i zadní strany vloženo odolné krycí sklo, které má o 50% hlubší tvrzenou vrstvu. Uvnitř telefon zpevňuje konstrukce z oceli a po obvodu pruh z leteckého hliníku řady 7000. Celá konstrukce je pak doladěna k preciznosti zpracování, nechybí tak ani voděodolnost a prachutěsnost s certifikací IP67 a oleofobní povrchová úprava zabraňujíc ulpívání otisků prstů.


TrueTone Retina displej

Technologie TrueTone s vyspělým snímačem okolního osvětlení zajišťuje, aby obraz byl vždy perfektně barevný a příjemný pro Vaše oči. Displej také vyniká širokým barevným rozsahem (P3), vysokým jasem i kontrastem a podporuje 3D Touch. 5,5" Retina displej s technologií IPS se může pochlubit rozlišením FullHD 1920 x 1080 bodů s hustotou 401 bodů na palec (ppi). Přináší tak velmi ostrý obraz se skvělými úhly pohledu pro komunikaci, hraní her, práci i multimediální zábavu.


Technologie 3D Touch umožňuje měřit tlak, který na displej vyvinete a podle toho vyvolat další odpovídající reakci. S 3D Touch můžete dělat věci jiným způsobem a rychleji. A aby byl dojem z 3D Touch dokonalý, dostanete zpětnou vazbu v podobě jemných vibrací.


Nový motor pro nejsilnější telefon

Nový čip Apple A11 Bionic, nová technologie výroby, nově propracovaný - dvě výkonnostní jádra jsou až o 25 procent rychlejší, čtyři úsporná jádra až o 70 procent a nový tříjádrový grafický akcelerátor je až o 30 procent rychlejší než Apple A10 Fusion. Grafický akcelerátor čipu A11 Bionic je optimalizovaný pro nejnovější 3D hry a aplikace pracující s rozšířenou realitou. Realistické hry zažijete díky podpoře vývojářského rozhraní Metal 2 a technologie Core ML umožňuje integrovat do aplikací strojové učení.


Konečně bezdrátové dobíjení

S iPhone 8 odpadá potřeba kabelu! Bezdrátové připojení k sítím a příslušenství bylo doplněno o podporu bezdrátového nabíjení standardu Qi. Pro potřeby kabelu tu zůstal konektor Lightning.


Nejpropracovanější foťák na trhu

Duální fotoaparát iPhonu 7 Plus sklidil řadu ocenění a chvály. iPhone 8 Plus navazuje na jeho kvalitu a přináší dokonalejší duální fotoaparát s širokoúhlým objektivem a teleobjektivem než je v případě řady iPhone 7 Plus. 12MP širokoúhlý fotoaparát doplňuje 12MP fotoaparát s teleobjektivem, který přináší 2× optický zoom a funkce pro hrátky s hloubkou ostrosti. Širokoúhlý objektiv vyniká světelností f/1,8 a teleobjektiv má světelnost f/2,8. Nechybí ani čtyřdiodový TrueTone blesk a optická stabilizace obrazu. Poskytuje vylepšený portrétní režim a portrétní nasvícení, takže se stanete mistry portrétní fotografie. Duální fotoaparát využívá inteligentní obrazový signálový procesor (ISP), který rozpoznává obsah scény a optimalizuje snímky ještě před jejich pořízením. Podporuje vyspělé zpracovávání pixelů, široký barevný rozsah, rychlejší automatické zaostřování a lepší HDR. Populární fotoaparát je doslova nabitý pokročilými technologiemi. Umožňuje zachytit živé fotografie, Ultra HD 4K videa, zpomalené slo-mo video 1080p s rychlostí 240 fps a mimo jiné nabízí funkce jako jsou Panorama, kontrola expozice, rychlé snímání, nebo časosběrné video. S řadou nových funkcí je pořizování fotek i videí zábavou.


Přední FaceTime HD kamera se snímačem 7MP a f/2.2 umožňuje dosahovat lepších výkonů při nízkém osvětlení. Díky tomu budou Vaše video konverzace nebo fotografie selfie vypadat naprosto neuvěřitelně.


Suprový zvuk

Nově navržené stereo reproduktory jsou až o 25 procent hlasitější a mají hlubší basy, takže si muziku, videa i hlasité hovory užijete na maximum.


Rychlejší a dokonalejší systém iOS

Nový iPhone 8 je s iOS 11 ještě dokonalejší a nové funkce i řada vylepšení oblíbených aplikací Vám umožní pracovat podstatně rychleji. Aplikace naplno využívají vlastnosti hardwaru, včetně všech možností výkonného čipu A11 Bionic a jeho neuronového enginu. iOS 11 je bezpečný, výkonný a intuitivní.


Konektivita a funkce

iPhone 8 má samozřejmě oblíbené domovské tlačítko s čtečkou otisků prstů Touch ID, se kterou můžete jediným dotykem přístroj odemknout nebo bezpečně nakupovat na serverech iTunes, iBooks a App Store. Zábava nebo práce na novém telefonu bude velmi rychlá také díky vysoké rychlosti připojení WiFi 802.11ac s technologií MIMO a podpoře sítí 4G LTE Advanced a technologie Voice over LTE (možnost využití těchto funkcí závisí na podpoře operátora).

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Apple iPhone 8 Plus 128GB Gold