Volejte
481 005 781

Apple iPhone SE 2020 64GB Black

- 1 781 Kč


Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 190199503922

Cena pro Vás

11 209 Kč

12 990 Kč


Apple iPhone SE (2020)

Nejvíce oblíbený iPhone SE je zpět v plné kráse. Nový iPhone SE sází na stejný koncept jako předchozí model a využívá osvědčený design, tentokrát vychází z iPhone 8. Takže si zachovává kompaktní konstrukci řady SE a zařazuje na nejvyšší rychlost, kterou znáte z iPhone 11.


TrueTone Retina displej

Na obrazovce iPhone SE vypadá všechno mnohem přirozeněji. Vyvážení bílé upravuje technologie TrueTone s vyspělým snímačem okolního osvětlení, takže je obraz vždy perfektně barevný a příjemný pro Vaše oči. Displej také vyniká širokým barevným rozsahem (P3), vysokým jasem i kontrastem a podporuje 3D Touch. 4,7" Retina displej s technologií IPS se může pochlubit rozlišením HD 1.334 x 750 pixelů s hustotou 326 bodů na palec (PPI). Přináší tak velmi ostrý obraz se skvělými úhly pohledu pro komunikaci, hraní her, práci i multimediální zábavu.


Vyšší úroveň výkonu

Maximální důraz při vývoji čipu A13 Bionic byl kladen na výkon strojového učení a umělá inteligence je doménou této novinky mezi mobilními procesory. Zároveň narostl celkový výkon CPU a GPU při snížení energetické náročnosti, což se pozitivně projevilo na prodloužení výdrže baterie proti předešlé generaci iPhone.  • 2 výkonnostní jádra CPU jsou až o 20 % rychlejší a odebírají až o 40 % méně energie.

  • 4 úsporná jádra jsou až o 20 % rychlejší a odebírají až o 25 % méně energie.

  • Grafický čip je až o 20 % rychlejší a spotřebovává až o 30 % méně energie.

  • 8jádrový Neural Engine je až o 20 % rychlejší a spotřebovává až o 15 % méně energie.

  • Až šestkrát rychlejší výpočty akcelerátorů strojového učení.

  • Core ML 3 pro strojové učení v aplikacích zvyšuje výkon optimalizovaným rozdělením úloh mezi CPU, GPU a Neural Engine.

    * srovnání s předešlou generací čipu Bionic.


Prověřený fotoaparát

Stejně jako iPhone 8 vám přináší vyspělý 12MP fotoaparát s velkým a rychlým snímačem, šestičlenným širokoúhlým objektivem se světelností f/1,8, optickou stabilizaci obrazu a LED True Tone blesk. Využívá inteligentní obrazový signálový procesor (ISP), který rozpoznává obsah scény a optimalizuje snímky ještě před jejich pořízením. Podporuje vyspělé zpracovávání pixelů, široký barevný rozsah, rychlejší automatické zaostřování a lepší Smart HDR. Populární fotoaparát je doslova nabitý pokročilými technologiemi.


Perfektní FaceTime HD kamera

Přední FaceTime HD kamera se snímačem 7MP a f/2.2 umožňuje dosahovat lepších výkonů při nízkém osvětlení. Díky tomu budou vaše video konverzace nebo fotografie selfie vypadat naprosto neuvěřitelně.


Bezdrátové nabíjení

S iPhone SE nebudete potřebovat kabely. Bezdrátové připojení k sítím a příslušenství je doplněno o podporu bezdrátového nabíjení standardu Qi. A pokud se bez kabelu neobejdete, samozřejmě mu zůstal konektor Lightning.


Nechybí oblíbené funkce a technologie

iPhone SE má samozřejmě oblíbené domovské tlačítko s čtečkou otisků prstů Touch ID, se kterou můžete jediným dotykem přístroj odemknout nebo bezpečně nakupovat na serverech iTunes, iBooks a App Store. Zábava nebo práce na novém telefonu bude velmi rychlá také díky vysoké rychlosti připojení WiFi 802.11ax s technologií MIMO 2x2, podpoře sítí LTE gigabitové třídy a technologie Voice over LTE (možnost využití těchto funkcí závisí na podpoře operátora).


Populární konstrukce

iPhone SE sází na stejný a velmi oblíbený design iPhone 8. Hranu telefonu obepíná precizně vypracovaný kovový rám, do kterého je z přední i zadní strany zasazeno odolné krycí sklo poskytující o 50 procent hlubší tvrzenou vrstvu. Zevnitř telefon zpevňuje konstrukce z oceli a po obvodu pruh z leteckého hliníku řady 7000. Tahle kombinace vypadá prostě skvěle. Celá konstrukce je opravdu dokonale zpracovaná, takže nechybí ani odolnost vodě a prachu, která splňuje stupeň krytí IP67 a oleofobní povrchová úprava zabraňujíc ulpívání otisků prstů. iPhone SE se skvěle drží a ještě lépe vypadá.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Vysoce odolný
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Apple iPhone SE 2020 64GB Black


Podobné produkty