Volejte
481 005 781

Apple iPhone SE 32GB Rose Gold - zánovní
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.


Cena pro Vás

5 499 Kč
Refurbished - ZÁNOVNÍ

= Použité minimálně, krátkodobě nebo většinou vůbec

V Naší nabídce zánovních telefonů najdete přístroje, které:  • Obsahují nové originální příslušenství (kabel, adaptér)

  • Nemají žádné poškození a to ani škrábance!!!

  • Baterie mají kapacitu min. 92%

  • Záruka na zboží 24 měsíců!


Apple iPhone SE je vůbec nejvýkonnější 4palcový smartphone.


Při jeho vývoji Apple vyšel z oblíbeného a ověřeného designu a přidal celou řadu inovací a funkcí. Příkladem je stejný vyspělý čip Apple A9, jako má Apple iPhone 6S. 12MPx fotoaparát, který dělá neuvěřitelné fotky a 4K videa. A Live Photos, které dají vašim záběrům život.


Výsledkem je smartphone, který klame tělem. Vzhled, na který tolik lidí nedá dopustit, posouvá iPhone SE o kousek dál. Tento lehký, kompaktní iPhone z pískovaného hliníku vám přesně padne do ruky. Na vynikajícím 4 palcovém Retina displeji je všechno ostré a jasné. Celkový dojem doplňují zkosené hrany s matným povrchem a barevně doladěné logo z nerezové oceli.


Zdrojem výkonu iPhonu SE je stejný čip Apple A9, jako je v iPhonu 6s. 64bitová architektura třídy stolních počítačů vybočuje svou rychlostí a odezvou. Grafika s výkonem herních konzolí zvládá i propracované prostředí her a aplikací. Je to skutečně silný čip s vysokým výkonem. Pohybový koprocesor M9 integrovaný přímo v čipu Apple A9 vyhodnocuje data akcelerometru, kompasu a gyroskopu a na jejich základě měří počet kroků, vzdálenost a další tréninkové ukazatele.


Apple iPhonem SE s 12 MPx fotoaparátem iSight vyfotíte stejně ostré a detailní fotky jako iPhonem 6s, natočíte brilantní 4K videa se čtyřnásobným rozlišením oproti 1080p HD.


Touch ID umožňuje telefonu Apple iPhone SE snadno a bezpečně odemknout. Otisk prstu je přece jen nejlepší heslo – jedinečné a vždycky po ruce.


iOS 9 s přehledným prostředím, výbornými funkcemi a zabezpečením v samotném jádru je nejvyspělejší mobilní operační systém a základ iPhonu SE. Vypadá a funguje krásně, takže i nejjednodušší věci vás budou bavit.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Platby mobilem díky NFC

Technické parametry


Co nabízí Apple iPhone SE 32GB Rose Gold - zánovní


Podobné produkty