Volejte
481 005 781

Cubot King Kong 5 Dual SIM 4GB/32GB Black Orange

- 611 Kč


Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

EAN: 6924136715048

Cena pro Vás

3 979 Kč

4 590 Kč


Cubot King Kong 5

NFC platební metoda

Pomocí moderní a bezkontaktní platební metody NFC můžete pohodlně využívat Google Pay, kupovat tak jízdenky na Vaše cestování, a nebo sdílet soubory s jinými smartphony. Samozřejmostí je i Face ID.


Procesor a paměť

Nově získáte více funkcí než kdy dříve. Aplikovaný operační systém Android 11.0 je nyní rychlejší a plynulejší, poskytne Vám dokonale čistý a reálný zážitek. Je spárován s 4GB RAM a 32GB interním úložištěm, s možností ozšíření o 256GB pomocíTF karty.Můžete tak spouštět více aplikací a her současně, instalovat mnoho aplikací a stahovat obrázky a videa. Vše jak Vás bude bavit. Osmijádrový procesor, MediaTek MT6762 je pak kvalitní třešničkou na dortu.


Displej

Perfektní displej, díky svému HD+ rozlišení a kompaktní velikosti 6 palců, Vám poskytne úchvatné prohlížení barev v rozlišení 720 x 1560 pixelů.


Fotoaparát

Ukažte svou krásu, na každé selfie, s 8MPx přední kamerou.Pokročilý 48MPx hlavní fotoaparát, navržený pro více detailů, Vám umožní

zachytit ostré a jasné fotografie. Režim Super Night, na 48MPx hlavním fotoaparátu, Vám umožní vyfotit krásné noční fotky.Používejte i 5Mpx makro kameru a zachyťte tak na své fotce ultrajemné detaily.


Certifikace IP68/IP69K

KingKong 5 je extra odolný smartphone, který je silný, vytrvalý a spolehlivý. Poradí si hravě s ponořením do vody, kapkami deště, prachem a chladným prostředím. Odolá vodě do 1,5m/30min., pádu z výšky 1,5m, nebo i prachu z průmyslového prostředí.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí Cubot King Kong 5 Dual SIM 4GB/32GB Black Orange


Podobné produkty