Volejte
481 005 781

LG LM-G900 Velvet 5G 6GB/128GB Illusion Sunset
Dostupnost na e-shopu: skladem

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Katalogové číslo: lgve5g128sueu

Cena pro Vás

13 689 Kč
LG Velvet je úchvatný designový kousek s povrchovou úpravou, která vytváří zdání sametu. Rozhodně ale nezaostává v žádném dalším důležitém aspektu, který očekáváte od vybaveného telefonu. Nabízí velmi pokročilé fotoaparáty, LTE a 5G, Bluetooth 5.1, dostatek interní i operační paměti a slušnou výdrž baterie.


Dokonalý Cinematic OLED FHD+ displej

Obrovský 6.8" displej Cinematic OLED s rozlišením Full HD+ (2460 × 1080 pixelů) se postará o neuvěřitelnou kvalitu obrazu. Zažijte strhující zážitek ze sledování, více prostoru pro práci, surfování, hry i další zábavu. LG Velvet je skvělý telefon na hraní i na práci.


The Best - trojitý fotoaparát a jemná selfie kamera

S LG Velvet přesně zachytíte každý důležitý okamžik díky špičkovému hlavnímu snímači ve vynikající kvalitě a hned je snadno můžete sdílet na sociálních sítích. A opravdu vše zachytíte extrémně širokoúhlým objektivem. Kromě epických záběrů krajiny a architektury se vám na snímky vejde i opravdu velká skupina přátel.  • Hlavní kamera se snímačem 48 Mpx a optikou f/1.8 zajistí perfektně ostré snímky.

  • Širokoúhlá kamera 120° se snímačem 8 Mpx je ideální pro skupinové záběry, architekturu a krajiny.

  • Se snímačem hloubky ostrosti 5 Mpx vytvoříte dokonal portrét.

  • Jemný čelní fotoaparát 16 Mpx.


AI zvuk vás pohltí

Funkce AI Sound analyzuje více než 17 milionů různých zvuků a optimalizuje přehrávání pro každý z nich, takže je výsledný zážitek bohatší, intenzivnější a srozumitelnější. Stereo reproduktory s technologií LG 3D Sound Engine vám poskytnou skutečně prostorový a pohlcující zvuk.  • Voice Bokeh odděluje hlasy od šumu.

  • AI Noise Recognition se zaměří pouze na váš hlas.

  • Dokáže zachytit jemný šepot a šustění papíru.


Baterie

Potřebnou porci energie vám zajistí baterie s kapacitou 4300 mAh. O výdrž na jedno nabití se tak v žádném případě obávat nemusíte. Pokud energie dojde, nastupuje rychlé nabíjení 25, se kterým nabijete telefon rychle a pohodlně nebo bezdrátové nabíjení, které vás osvobodí od kabelů.

Výhody produktu:


Technické parametry


Co nabízí LG LM-G900 Velvet 5G 6GB/128GB Illusion Sunset


Podobné produkty