Volejte
481 005 781

LG LMX420 K40 Dual SIM Moroccan Blue
Dostupnost na e-shopu: neznámá

Dostupnost na prodejnách:
Liberec Soukenné nám.

Toto zboží není momentálně dostupné na naší pobočce.
Objednejte si zboží online a nechte zaslat domů, nebo
vyzvedněte u nás.

Katalogové číslo: lgk40dsbleu
EAN: 8806087037036

Cena pro Vás

3 328 Kč
LG K40

Bezproblémové dotykové ovládání. Elegantní zakřivené sklo se táhne napříč celým telefonem pro dokonale stylový a sofistikovaný design. Hladký materiál umožňuje pevnější uchopení a přináší maximální komfort.


DISPLEJ

Širokoúhlý HD+ displej pro mimořádný zážitek. S obrazovkou FullVision s poměrem stran 18: 9 se ponoříte ještě více do všeho, co sledujete. Zábava na cestách se právě znásobila.


VÝKON

Osmijádrový procesor s frekvencí 2,0 GHz poskytuje vysokou rychlost a ideální výkon pro plynulý multitasking. Funkce Eco Přehrávání šetří baterii stmíváním obrazovky v situacích, kdy potřebujete jen zvuk z videí. Vysoká odolnost ověřená testy americké armády.


FOTOGRAFOVÁNÍ

Foťte jako profesionál, i v pohybu. 16MP zadní fotoaparát s funkcí PDAF dělá nádherné fotografie, které dokonale zachytí vaše vzpomínky. Vychutnejte si každý mikro okamžik s rychlým automatickým zaostřováním pro maximálně jasný a ostrý záběr.


Jste odjakživa hvězdou? Staňte se středem pozornosti s 8MP předním fotoaparátem s bleskem. Záběry jsou dobře nasvícené, dokonce i ve tmě. Přepněte na režim Portrét pro selfie, na kterých budete zaostřeni na nádherném tlumeném pozadí.


Ukažte to nejlepší z každé scenérie. AI CAM rozpozná objekty v záběru a ideálně přizpůsobí nastavení pro 8 různých předmětů včetně osob, domácí mazlíčky a jídla. Každý záběr je okamžitě vylepšen.


ASISTENT GOOGLE

Probuďte Asistenta Google ťuknutím. Už není třeba říci "Hej, Google". Stačí, pokud stisknete a podržíte tlačítko služby Asistent Google a můžete položit otázku. Poklepání okamžitě otevře službu Visual Snapshot.


ZVUK

Divadelní zvuk v kapse. Ať jdete kamkoli, můžete se ponořit do zábavy s kvalitním 3D zvukem DTS: X. Stačí zapojit sluchátka a mimořádně realistický prostorový zvuk vás přenese přímo do děje.

Výhody produktu:

Stream hudby a videí s rychlým LTE Internetem
Navigace pomocí GPS
Více telefonních čísel díky Dual SIM
Platby mobilem díky NFC
Možnost rozšíření paměti díky přídavné kartě
Zvládne náročné hry díky jádrovému procesoru

Technické parametry


Co nabízí LG LMX420 K40 Dual SIM Moroccan Blue


Podobné produkty